Deep Web

sahin delikanlı

Hectopat
Yer
Adana, Turkey
Daha fazla  
Merhaba merak ettigim bir konu varda bu deep wep nedir benim arkadaş seviye 3 e çıkmış merak ettim şimdi girersem bişi olurmu oraya merak ettim :D ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Deep Web ile fazla uğraşma. Kiralık katil tutmaktan küçük yaştaki kişilerin +18 içeriklerine kadar her türlü pisliği bulabilirsin. Arkadaşının doğru söylemediğini düşünüyorum. Bu arada seviye atlamak sorun değil, önemli olan orada düzgün bir şekilde gezebilmek.

Deep Web ile fazla uğraşma. Kiralık katil tutmaktan küçük yaştaki kişilerin +18 içeriklerine kadar her türlü pisliği bulabilirsin. Arkadaşının doğru söylemediğini düşünüyorum. Bu arada seviye atlamak sorun değil, önemli olan orada düzgün bir şekilde gezebilmek.
Teşekkür ederim.

Hiç bulaşma öyle şeylere sen normal internette takıl hiç iyi bir şey değil. Orada bütün pislikleri bulabilirsin.
Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
3 kişi derinlere girdik ama girmek istemezsin. Hele yaşın küçükse hiç istemezsin. Küçüklerin merak ettiği bir konudur, girme desek te girerler ama her gece kabusla uyanırlar. Yaşın 15-16'dan büyükse çok korkmaz/iğrenmezsin. Çocuk p***oları, ölü p***oları, işkence videoları, İsrail'in kafa kesme videoları vb. Site veriliyor mu bilmiyorum ama bunun için Türkiye'de bir site açıldı forum tarzında, herkes paylaşıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı