DeepCool AG400 yük altında ses yapıyor mu?

yardımlarınız için teşekkür ederim

Son güncelleme olarak X125 almaya karar verdim. 6 ısı borulu 2 tane 120mm fanlı be 950 TL için çok iyi geldi. Fakat tek sıkıntı var fixed rgb var ve ben ışığı kapatmak istiyorum ama kapanmıyor sanırım. fan ışıkları için farklı bir kablosu yok diye biliyorum bu yüzden kablo bağlamama gibi bir durum yok sanırım. Öneriniz var mı fan ile ilgili, ya da ışığı kapatmanın yolunu biliyor musunuz ?

Ek olarak soğutucuyla ilgili ne düşünüyorsunuz ?
CFM değeri oldukça düşük ama çift fanlı. Ben olsam X127 alır geçerdim hem RGB'leri kapanıyor hem de daha yüksek CFM'si var ama tek fan. Benzer performans sunacaklardır. FRGB'den nefret ediyorum şahsen.

Yardımlarınız için teşekkür ederim

Son güncelleme olarak X125 almaya karar verdim. 6 ısı borulu 2 tane 120mm fanlı be 950 TL için çok iyi geldi. Fakat tek sıkıntı var fixed RGB var ve ben ışığı kapatmak istiyorum ama kapanmıyor sanırım. Fan ışıkları için farklı bir kablosu yok diye biliyorum bu yüzden kablo bağlamama gibi bir durum yok sanırım. Öneriniz var mı fan ile ilgili, ya da ışığı kapatmanın yolunu biliyor musunuz?

Ek olarak soğutucuyla ilgili ne düşünüyorsunuz?

Bu rakama çıkabiliyorsanız ilk mesajımdaki soğutucuyu alın, çıkamıyorsanız X127 alın.

Bu rakama çıkabiliyorsanız ilk mesajımdaki soğutucuyu alın, çıkamıyorsanız X127 alın.
CFM değeri oldukça düşük ama çift fanlı. Ben olsam X127 alır geçerdim hem RGB'leri kapanıyor hem de daha yüksek CFM'si var ama tek fan. Benzer performans sunacaklardır. FRGB'den nefret ediyorum şahsen.
Düşük bütçede X127 ya da direk Thermalright alın aradaki modellere gerek yok bence.
Tamamdır, thermal right alıyorum. teşekkür ederim.

Geri
Yukarı