Çözüldü DeepCool AK400 digital panel çalışır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sinay22

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. AK400'ün digital versiyonunu almak istiyorum lakin anakartım MSI B450M-A Pro Max bildiğim kadarıyla RGB kontrolcüsü bulunmuyor. AK400'ün digital panelini çalıştırabilir miyim bu anakartta? Eğer çalıştıramazsa normal versiyonunu satın alacağım, şimdiden teşekkür ederim.

Çözüm
Merhaba arkadaşlar. AK400'ün Digital versiyonunu almak istiyorum lakin anakartım MSI B450M-A Pro Max bildiğim kadarıyla RGB kontrolcüsü bulunmuyor. AK400'ün Digital panelini çalıştırabilir miyim bu anakartta? Eğer çalıştıramazsa normal versiyonunu satın alacağım, şimdiden teşekkür ederim.

Dijital panel ARGB ile çalışmaz, anakart USB 2.0 girişi ile çalışır, ARGB olan fan, fanın LED'i yanmaz.
Merhaba arkadaşlar. AK400'ün Digital versiyonunu almak istiyorum lakin anakartım MSI B450M-A Pro Max bildiğim kadarıyla RGB kontrolcüsü bulunmuyor. AK400'ün Digital panelini çalıştırabilir miyim bu anakartta? Eğer çalıştıramazsa normal versiyonunu satın alacağım, şimdiden teşekkür ederim.

Dijital panel ARGB ile çalışmaz, anakart USB 2.0 girişi ile çalışır, ARGB olan fan, fanın LED'i yanmaz.

Çözüm
Sağdaki gibi anakarta takacaksınız.

Screenshot_2024-05-23-21-47-30-97_3aea4af51f236e4932235fdada7d1643.jpg

Geri
Yukarı