DeepCool AK400 Zero Dark Plus mı Thermalright Peerless Assassin 120 SE ARGB mi?

Söylediğin DeepCool modelini kullanıyorum Ryzen 5 5600 işlemci de en yüksek 66 derece veriyor Prime95 testinde. Şuan da 3600 de kullanıyorum o fanı 5600 e sıvı soğutucu aldım, 3600 de ise prime95 de 70 dereceyi geçmiyor bana göre delid gerektiriyor 3600 o yüzden ısısı böyle fakat oyunda 55 dereceyi aşmıyor. Öneririm AK400 modelini.

Söylediğin DeepCool modelini kullanıyorum Ryzen 5 5600 işlemci de en yüksek 66 derece veriyor Prime95 testinde. Şu an da 3600 de kullanıyorum o fanı 5600'e sıvı soğutucu aldım, 3600 de ise Prime95 de 70 dereceyi geçmiyor bana göre delid gerektiriyor 3600 o yüzden ısısı böyle fakat oyunda 55 dereceyi aşmıyor. Öneririm AK400 modelini.

Çok iyiymiş hocam bir de dijital olanı var tek fanlı ne yapsam bilemedim.

Çok iyiymiş hocam bir de dijital olanı var tek fanlı ne yapsam bilemedim.
Ya ben alırken dijital sadece gösteriş olur diyerek ekransız çift fanlısını almıştım hatta ben aldığımda ülkede yok du o AK400 modelleri, Amazon almanya dan getirtmiştim. Sanırım 2-3 ay önce geldi ülkemize o fan modelleri. Sana kalmış ortalama bakarsak biri 66 derece diğeri ise ekranlı fakat 75 derece olur en fazla. Eğer kasanızda RGB yok ise içi kara ve çok bakmıyorsanız ekransızı almanızı öneririm. Ben de RGB yok diye ve daha iyi olduğundan dolayı ekransızı aldım.

@sezginyiilmaz Bu arada AK400 çift fanlı o plus modeli dostum takarken hatırladım, üzerinde termal macun sürülü geliyor. Macun almana gerek yok yani. Stok fanı söktük den sonra macunu temizle ve direkt fanın üstündeki taze macun ile tak.

Ya ben alırken dijital sadece gösteriş olur diyerek ekransız çift fanlısını almıştım hatta ben aldığımda ülkede yok du o AK400 modelleri, Amazon Almanya'dan getirtmiştim. Sanırım 2-3 ay önce geldi ülkemize o fan modelleri. Sana kalmış ortalama bakarsak biri 66 derece diğeri ise ekranlı fakat 75 derece olur en fazla. Eğer kasanızda RGB yok ise içi kara ve çok bakmıyorsanız ekransızı almanızı öneririm. Ben de RGB yok diye ve daha iyi olduğundan dolayı ekransızı aldım.

Doğru diyorsunuz hocam dijital olanın yorumlarında sıcaklıklar programdakiyle uyuşmuyor diye çok yorum okudum çift fanlı daha mantıklı teşekkür ederim.

Geri
Yukarı