DEEPCOOL AK620 alınır mı?

zazalpha

Centipat
Daha fazla  
985 TL'ye alınır mı? 80 dereceden kaç derece dusürür? Kullanan var mı?
Sanırım En iyisi bu. GT301 kasaya i5 12400F için alıyorum ileride işlemci yükselteceğim için bir kere alıp hep kullanmak istiyorum. Daha düşük özellikli soğutucu onermeyin, ileride yukseltecegim için onlar güçsüz kalabilir.
Bir de yanında LGA1700 kit geliyor mu acaba? Ekstradan macun almam gerekiyor mu?

IMG_20220810_210459.jpg

IMG_20220810_210449.jpg

IMG_20220810_205658.jpg

Soğutucu 160mm, kasa da 160mm. Yani kıl payı bile yok. RAM'in çok büyük önem taşıyor bu durumda. Çünkü öndeki fan, RAM'lerin üstünde kalıyor ve RAM'in yüksek profilliyse fanı yukarı kaydırman gerekir ama kasanda böyle bir pay olmadığı için kasana uymaz.

Soğutucu 160mm, kasa da 160mm. Yani kıl payı bile yok. RAM'in çok büyük önem taşıyor bu durumda. Çünkü öndeki fan, RAM'lerin üstünde kalıyor ve RAM'in yüksek profilliyse fanı yukarı kaydırman gerekir ama kasanda böyle bir pay olmadığı için kasana uymaz.
@Ckribrahim5 olur demişti ama bu arastirayim. Tam sipariş geçecektim nasıl olmuyor ya 😂😂 240 olmuyor e buda olmuyor ben bu kasayı ne yapacağım degistirsem mi

Yazdığım mesajı doğru okur musunuz?

RAM modeliniz nedir?

Kötü kasa almanın zararları. ASUS diye alıyorlar veya öneriyorlar, bilmiyorlar ki hiçbir işlevi olmayan boş bir kasa.
Soğutma hakkında bilgim yok fakat ram ile alakasını anlamadım direk işlemcinin üstüne takilmiyor mu hocam? Ram sağda kalıyor ne alakası var tam çözemedim fotolu ornek gosterseniz

Soğutma hakkında bilgim yok fakat RAM ile alakasını anlamadım direk işlemcinin üstüne takilmiyor mu hocam? RAM sağda kalıyor ne alakası var tam çözemedim fotolu ornek gosterseniz?
1660156005662.png

Resimde göreceğin üzere, 3 RAM slotunu kaplayan bir yapısı var. Demek istediğim RAM yüksekliği bu yüzden.

Eki Görüntüle 1481123

Resimde göreceğin üzere, 3 RAM slotunu kaplayan bir yapısı var. Demek istediğim RAM yüksekliği bu yüzden.
Anakartim b660m-k d4 çift ramli . Acaba olur mu kasama şimdi aklıma takıldı . Sitemde otomatik olarak vardı bu kasa. Ekstra beyaz bir kasa ve beyaz bir sıvı soğutucu nekadara patlar acaba

Kasa 160mm destekliyor yazması CPU ile Temperli Cam arasında 160mm olduğunu göstermiyor.
160mm içine takılabileceğini anlatıyor.

RAM modelini söyleyecek misin artık hikaye anlatmak yerine? Sabahtan beri sorduğum soruya cevap alamıyorum.
Dağda keklik burda Spectrix D50 Rog Certified ddr4 3600mhz 2x8gb var. Olur sanırım?

Kasa 160mm destekliyor yazması CPU ile Temperli Cam arasında 160mm olduğunu göstermiyor.
160mm içine takılabileceğini anlatıyor.
Net sığar degilmi hocam , sayenizde SSD de almıştım güveniyorum size ama tam emin olamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı