DeepCool CC560 650W 80+ nasıl?

Nycthophilia

Decapat
Daha fazla  
Yakınlarda sipariş verdiğim sistemin kasası:
  • DeepCool CC560 650W 80+ tempered glass LED USB 3.0 ATX mid Tower kasa.
Bunun içinde hangi PSU kullanılıyor, sistemi emanet edebileceğimiz bir PSU mudur ?açıkçası şu an yeni bir PSU için bütçem yok. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
DeepCoole fp650 li kombinler vardı, bu da öyledir diye düşünüyorum, satıcıya psu modelini sormakta fayda var. Watt limitlerini zorlamayacaksanız yüksek verimliliğe falan ihtiyacınız yok zaten.

DeepCoole fp650 li kombinler vardı, bu da öyledir diye düşünüyorum, satıcıya psu modelini sormakta fayda var. Watt limitlerini zorlamayacaksanız yüksek verimliliğe falan ihtiyacınız yok zaten.
Kasanın hava akışı konusunda ne düşünüyorsunuz peki Adana içerisinde ikamet ediyorum dolayısıyla sıcak buralar ve r5 5600 işlemciyi stok olarak kullanacağım.

Kasanın hava akışı konusunda ne düşünüyorsunuz peki Adana içerisinde ikamet ediyorum dolayısıyla sıcak buralar ve r5 5600 işlemciyi stok olarak kullanacağım.
kasa hava akışı olarak kendini kanıtlamış bir kasa ordan bir gol yemezsiniz ama 5600 stok soğutucu ile Adana yazında sıkıntı olabilir, oraya da küçük bir SE-214 kule tipi soğutucu önerebilirim 750TL civarı olması lazım. Bütçe çok sıkışıksa 300-400 bandındaki Dark marka vb kule tipleride tercih edilebilir.

kasa hava akışı olarak kendini kanıtlamış bir kasa ordan bir gol yemezsiniz ama 5600 stok soğutucu ile Adana yazında sıkıntı olabilir, oraya da küçük bir SE-214 kule tipi soğutucu önerebilirim 750TL civarı olması lazım. Bütçe çok sıkışıksa 300-400 bandındaki Dark marka vb kule tipleride tercih edilebilir.
Teşekkürler. Şu aralar bütçe konusunda sıkışığım açıkçası seçim sonrası ne olacağı belli olmaz diyerek bir kampanyadan yakaladım ve aldım ayağımı yere sağlam basana kadar ekstra harcama yapabilir miyim bilemiyorum ama sistem bir gelsin testlerin sonucu hoşuma gitmezse mecbur alacağım.

Bunun içinde hangi PSU kullanılıyor, sistemi emanet edebileceğimiz bir PSU mudur ?

İçerisinde PF650 mevcut çok yüksek ihtimalle. O modeli de önermem. Bu ikili ne kadar tutuyor?

Sistem siparişiymiş zaten şimdi gördüm. Önermem dediğim gibi ama hazır sistemlerin çoğunun PSU konusundaki kaderi bu şekilde. Kullanınca başınıza bir şey gelmez.

İçerisinde PF650 mevcut çok yüksek ihtimalle. O modeli de önermem. Bu ikili ne kadar tutuyor?
Hazır sistem dostum parça parça toplamadım. Görsel umarım gelmiştir

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230605-162552_Chrome.jpg
    Screenshot_20230605-162552_Chrome.jpg
    103,8 KB · Görüntüleme: 48

Yeni konular

Geri
Yukarı