Elektronik DeepCool CC560 Beyaz Kasa 1061 TL

Üzerinde renk değişmek için hiç tuş falan yok mu? Sadece aqua mı yanıyor?
Evet tek renk

buna da indirim köşesinde konu açar mısınız yeni pc gelmiş benim mesaj sayım yetmiyor: MODART-X1/Intel Core i3 12100F/ASUS Radeon RX 6600 DUAL 8GB/16GB DDR4/512GB M.2 NVMe SSD/GAMING BILGISAYAR |ITOPYA.COM

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İndirimli bir sistem değil dostum fiyatına göre kötü.

Forumda bolca önerilmesi sonucu aldım, kasanın içi buz gibi alacak arkadaşlara tavsiye ediyorum. Bende argb modeli var, alacak arkadaşlara örnek olması adına fotoğraf atayım :

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-04-24 at 23.16.35.jpeg
    WhatsApp Image 2023-04-24 at 23.16.35.jpeg
    102,5 KB · Görüntüleme: 59
buna da indirim köşesinde konu açar mısınız yeni pc gelmiş benim mesaj sayım yetmiyor: MODART-X1/Intel Core i3 12100F/ASUS Radeon RX 6600 DUAL 8GB/16GB DDR4/512GB M.2 NVMe SSD/GAMING BILGISAYAR |ITOPYA.COM

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu indirim falan değil

Kasayı kullanmaktayım. Gayet serin bir kasa. Kablo saklama imkanı 7/10 veririm. ASUS ROG B550-F anakart kullanmaktayım. Anakartı çok rahat yerleştirdim. High-End bir kasa değil ama orta seviyede çok iyi iş yapabilecek bir kasa. Malzeme kalitesi de çok iyi. Bir tane daha kasam var Aerocool Atomic model kasamın malzeme kalitesi bu kasa yanında çok kötü kalmakta.

Geri
Yukarı