DeepCool CC560 yanında fan çoklayıcı geliyor mu?

• Konuyu başlatan Gjea
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 55
  • Görüntüleme 3B

Gjea

Centipat
Daha fazla  
Bu kasayı satın aldım ama kasanın 4 fanı da sürekli yanıp yanıp sönüyor, ses geliyor. Videolarda bakıyorum ışıklar normal hatta bazı videolarda fanlar için çoklayıcı dedikleri aparat çıkmış. Sizde de var mı çoklayıcı, ne kullanmamız lazım bu sorun için? Anakart gücü yetmediği için sistemde stabil sorunlar yaşar mıyım?

Bir başka sorum da Biostan pwm' yi seçersem sorun çözülüyor ama çok sesli çalışıyor kasa. Bu kadar hızlı dönmesinin bi zararı olur mu ? Daha sağlıklı bir çözüm önerebilecek varsa çok mutlu olurum

Son düzenleme:
Bu kasayı satın aldım ama kasanın 4 fanı da sürekli yanıp yanıp sönüyor, ses geliyor. Videolarda bakıyorum ışıklar normal hatta bazı videolarda fanlar için çoklayıcı dedikleri aparat çıkmış. Sizde de var mı çoklayıcı, ne kullanmamız lazım bu sorun için? Anakart gücü yetmediği için sistemde stabil sorunlar yaşar mıyım?

Evet geliyor dün aldım kutunun altında bir blok var PSU girişinin olduğu yerde orada fan çoklayıcı kablo geliyor ben bulamamıştım heyecandan toplarken 4 saat sonra fark ettim kabloların fanlarını çoklayıcıya takıp kabloların olduğu kısımdaki RGB fan aparatına birleştirceksin.

Evet geliyor dün aldım kutunun altında bir blok var PSU girişinin olduğu yerde orada fan çoklayıcı kablo geliyor ben bulamamıştım heyecandan toplarken 4 saat sonra fark ettim kabloların fanlarını çoklayıcıya takıp kabloların olduğu kısımdaki RGB fan aparatına birleştirceksin.
Kutunun dediğiniz şey kasanın içinden mi çıkıyor dış kutunun mu

Kutunun dediğiniz şey kasanın içinden mi çıkıyor dış kutunun mu?

Kasanın içinden resmini atayım bir saniye.
Satın aldığınız yerede bağlı güvensiz yerden alırsanız kar kardır deyip cepleyebilir.

Kutunun dediğiniz şey kasanın içinden mi çıkıyor dış kutunun mu?

Böyle bir şeffaf ambalaj içinde gönderildi bana kutunun altında PSU bloğunun orada buldum daha sonra kurulumu yaptım.

Dosya Ekleri

• rn_image_picker_lib_temp_ad0652ad-cc35-4309-b6d8-43008b8fb419.jpg
    rn_image_picker_lib_temp_ad0652ad-cc35-4309-b6d8-43008b8fb419.jpg
    158,2 KB · Görüntüleme: 114
Kasaların hemen hepsinden çıkar. Her anakarta tek tek fan bağlanması çok zor. Çıkmadıysa da aldığınız yere sorun.

Kasanın içinden resmini atayım bir saniye.
Satın aldığınız yerede bağlı güvensiz yerden alırsanız kar kardır deyip cepleyebilir.

Böyle bir şeffaf ambalaj içinde gönderildi bana kutunun altında PSU bloğunun orada buldum daha sonra kurulumu yaptım.
ürünü hangi siteden aldınız ve ARGB mi?

Ürünü hangi siteden aldınız ve ARGB mi?

webdenal sitesinden aldım evet ARGB nasıl oluyor bilmiyorumda renk ayarlamayı denemedim hiç sanırım ayarlanmıyor gökkuşağı renkleriyle sürekli olarak renk değiştirerek ilerliyor webdenal sitesi cuma günü sipariş verim salı elime ulaştı pazartesi cuma arası çalışıyorlar o yüzden geç teslim aldım.

webdenal sitesinden aldım evet ARGB nasıl oluyor bilmiyorumda renk ayarlamayı denemedim hiç sanırım ayarlanmıyor gökkuşağı renkleriyle sürekli olarak renk değiştirerek ilerliyor webdenal sitesi cuma günü sipariş verim salı elime ulaştı pazartesi cuma arası çalışıyorlar o yüzden geç teslim aldım.

Renk ayarını anakartınızın RGB kontrol programı ile yapıyorsunuz.

Geri
Yukarı