DeepCool CC560 yanında fan çoklayıcı geliyor mu?

• Konuyu başlatan Gjea
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 55
  • Görüntüleme 3B
3. taraf satıcının pek olumlu karşılayacağını zannetmiyorum ama yine de belki iyi bir insan evladına denk gelirsiniz. Birde fatura üzerinde kasa modeli nasıl belirtilmiş. Sizin aldığınız satıcı şuan satmıyor kasayı. Bulamadım satıcıyı...

Şuan Türkiye'de kasa stok sorunu yaşanıyor. Çoğu model bulunmuyor maalesef. Bu kasayı geçen ay pazarda bile satıyorlardı şuan pek bir yerde bulunmuyor. www.webdenal.com bu site kargo dahil 1180 TL gibi bir fiyatta satıyordu. Ama siteyi yeniledikleri için satışları durdurmuşlar... ARGB modelini Tebilon satıyor ama biraz pahalı şuan için. Aşağıda bazı satıcılarda buldum bakabilirsiniz. Tebilon güvenilir bir şirket. N11'deki satıcının da puanı bayağı iyi hemde fiyatı da uygun.

Deepcool CC560 ARGB - 1474 TL (Tebilon)

Deepcool CC560 ARGB - 1266 TL (N11 - Yeniyeni)

@LuckyThing inşallah tekrar düşer de bende alabilirim. İndirimi bekliyorum.
Her şey karşı çıkamamam için ayarlanmış :)

Çok teşekkür ederim bayağı ilgilendiğiniz iade olursa dediğiniz yerlerden alacağım olmazsa artık yapılacak bir şey yok iki kasa arasındaki tek fark ışıktır umarım. Bu renkte güzel fena değil. Ben hala ana kartım da giriş varken Fan girişlerini ona takamamaya şaşırdım. 3 pin girişli diye mi olmadı acaba.

Birde asıl benim yaşadığım sorun kasanın 4 fanıda 3-4 saniye de bir kendini durdurup yeniden çalışıyor. O yüzden coklayici alip anakarta değilde psu dan bağlantı yapmak istedim. Ama biostan sys fan 3 u pwm yapınca düzeldi. Gerçi şimdide çok sesli ve hızlı çalışıyor rahatsız edici seviyede.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• 46B771F1-6033-4C5B-81C1-75EFF3BD68B8.jpeg
    46B771F1-6033-4C5B-81C1-75EFF3BD68B8.jpeg
    16 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:
Merhaba teşekkür ederim ilgin için. 2 model de aynı paralara satılıyor hiç dikkat etmemiştim evet benim kasamın önünde reset tuşu yazıyor maalesef bu beni üzdü. Ama her yere baktım fan çoklayıcı aparatı koymamışlar.

Anakartım Gigabyte B760M DS3H. Çözebilme şansımız varsa çok sevinirim. Uygulama üzerinden izin vermiyor kasanın fanlarına karışmama. CPU fanı değişiyor sadece.

webdenal sitesi iyidir ya.

3. taraf satıcının pek olumlu karşılayacağını zannetmiyorum ama yine de belki iyi bir insan evladına denk gelirsiniz. Birde fatura üzerinde kasa modeli nasıl belirtilmiş. Sizin aldığınız satıcı şuan satmıyor kasayı. Bulamadım satıcıyı...

Şuan Türkiye'de kasa stok sorunu yaşanıyor. Çoğu model bulunmuyor maalesef. Bu kasayı geçen ay pazarda bile satıyorlardı şuan pek bir yerde bulunmuyor. www.webdenal.com bu site kargo dahil 1180 TL gibi bir fiyatta satıyordu. Ama siteyi yeniledikleri için satışları durdurmuşlar... ARGB modelini Tebilon satıyor ama biraz pahalı şuan için. Aşağıda bazı satıcılarda buldum bakabilirsiniz. Tebilon güvenilir bir şirket. N11'deki satıcının da puanı bayağı iyi hemde fiyatı da uygun.

Deepcool CC560 ARGB - 1474 TL (Tebilon)

Deepcool CC560 ARGB - 1266 TL (N11 - Yeniyeni)

@LuckyThing inşallah tekrar düşer de bende alabilirim. İndirimi bekliyorum.
Cevaba bakın bunlar değil kasa iade almak küçüçük bir aparat için bile böyle tersliyorlar.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    20 KB · Görüntüleme: 34
Hepsiburada üzerinden iade talebi oluşturun siz yine de. Fanlarda arıza var diyerek...

Cevaba bakın bunlar değil kasa iade almak küçüçük bir aparat için bile böyle tersliyorlar.

Bilgisayara yeni geçtim evde değildim dostum bakamadım fan çoklayıcıya fanların 3 pinli kablolarını bağlıyosun SATA Power ucunu PSU'dan çıkan SATA'ya bağlıyosun daha sonra fanlar aktif oluyor zaten ama satıcı dolandırıcıysa fanlar bozuk olabilir vesaire vesaire iade edebilirsen webdenal sitesinden almıştım ben o da şu an site yenilemesine girmiş.

Hocam selam öncelikle ürünü aldıysanız sorununuzu çözdümü ve aldığınız site yani evaletim güvenilir bir site midir?

Hocam selam öncelikle ürünü aldıysanız sorununuzu çözdümü ve aldığınız site yani evaletim güvenilir bir site midir?

@Gjea

Son düzenleme:

Geri
Yukarı