DeepCool CH560 850W 80+ Gold Nasıl?

Evet mantıklı :D

Soğutucu siparişi verdim hocam çok teşekkürler.

Geriye sadece anakart, işlemci, ram ve ekran kartı kaldı :D
Rica ederim ne demek şahsen 7600 alınabilir gibi ya aynı fiyat bandındalar şu an. Daha üstünü düşünmüyorsan tabii. Zaten bu üçlünün arasında en üzen fiyat ekran kartı 😅

Evet evet 7600 olarak değiştirdim bile listemi, aradaki ark yok gibi bir şey zaten. Gayet mantıklı 7600. Single Player oyunları 2-4k oynayacağım için işlemci şu an için çok önemli değil, ilerde 3D işlemciye geçeriz :D

Ekran kartınıda 7900 GRE alıcam, kurdum alarmları bekliyorum :D Gönlümden PowerColor Hellhound geçiyor ama XFX Merc indirimde. Hatta bunu yazarkende aklımda olmayan Sapphire Nitro+ fiyat indirim bildirimi geldi :D

Evet evet 7600 olarak değiştirdim bile listemi, aradaki ark yok gibi bir şey zaten. Gayet mantıklı 7600. Single Player oyunları 2-4k oynayacağım için işlemci şu an için çok önemli değil, ilerde 3D işlemciye geçeriz :D

Ekran kartınıda 7900 GRE alıcam, kurdum alarmları bekliyorum :D Gönlümden PowerColor Hellhound geçiyor ama XFX Merc indirimde. Hatta bunu yazarkende aklımda olmayan Sapphire Nitro+ fiyat indirim bildirimi geldi :D
Daha önce AMD ekran kartı kullandım Wattman sorunlarından bıktığım için bir daha da ısınamadım. Son zamanlarda araştırırken yine wattman hatası alıyorum gibisinden bir şeylere denk geldiğim için açıkçası pek uğraşmak istemedim. Umarım aldığında memnun kalırsın karttan.

Selamlar, sistem toplamaya çalışıyorum, sinerji’de bu kasayı gördüm, fiyatı uygun gibi geldi ama size sormak istedim. Burada hangi PSU var tam anlamamakla beraber PN850M var sanırım. Ayrı ayrı soracak olacaksam:

CH560 kasa ve PN850M PSU iyi midir bu fiyata?

hocam bende almayi düşündüğüm için araştırdım. psu iyi, Corsair 4000x ile bu kasa arasinda kalmıştım. amazonda Corsair 6800 e düştü Corsair aldim satmak istediğim zamanda kolay elden çıkar diye.

fakat eklemek isterim ki deepcool un kasa özellikleri çok iyi.

@cruel53 hayırlı olsun hocam güle güle kullanın. Corsair piyasası daha geniş olduğu kesin tabii, fiyatı da iyiymiş güzel denk gelmiş :)

@Cowmurderer Evet benim de arkamda duruyor şu an :D Ram ve Ekran kartı sipariş etmem kaldı benimde, geri kalanlar kargoda.

@PixelYamp bu arada kasa benim elime ulaştı ama kurma fırsatım olmadı henüz işlemciyi bekliyorum.
@cruel53 hocam DeepCool PN850M PSU hakkında bilgi verebilme şansınız var mı peki ben adam akıllı kaynaklara ulaşamadım.
hocam japon mali kapasitör var içinde hatirladigim kadari ile.
ATX 3.1 PCİe 5.1 destekli. Corsair 4000x de ki psu 5.1 desteği yok mesela. 5.0 var. şu son zamanlar meşhur olan tek çıkıştan ekran karti besleme mevzusu deepcool da varken Corsair 4000x de ki psu da yok.

CORSAIR CASE - CC-9020152-EUc 4000X RGB + RM850e Amazon.com.tr

Son düzenleme:
@cruel53 hayırlı olsun hocam güle güle kullanın. Corsair piyasası daha geniş olduğu kesin tabii, fiyatı da iyiymiş güzel denk gelmiş :)

@Cowmurderer Evet benim de arkamda duruyor şu an :D Ram ve Ekran kartı sipariş etmem kaldı benimde, geri kalanlar kargoda.
Dün müydü ondan önceki gün müydü tam olarak hatırlamıyorum hepsiburada'da bilgisayar ürünlerinde %5 indirim vardı. Umarım denk gelmişsindir. 300 500 fark oynuyordu bir göz gezdirmiştim.

@cruel53 Çok teşekkür ederim 🙏

Geri
Yukarı