DeepCool CH780 ARGB vs DeepCool Morpheus

ahmet217

Centipat
Selamünaleyküm.

Bu 2 kasadan birini almayı düşünüyorum kasa yükselteceğim Arctic 280 var Arctic 420 ileriye dönük alabilirim. Kurulumu kolay mıdır problem çıkartır mı kullanan var mı veya bunların emsalinde başka daha F/P daha kaliteli olanları var mıdır? Öneri ve görüşleriniz gerekir. Teşekkürler.

Selamünaleyküm.

Bu 2 kasadan birini almayı düşünüyorum kasa yükselteceğim Arctic 280 var Arctic 420 ileriye dönük alabilirim. Kurulumu kolay mıdır problem çıkartır mı kullanan var mı veya bunların emsalinde başka daha F/P daha kaliteli olanları var mıdır? Öneri ve görüşleriniz gerekir. Teşekkürler.

Birkaç haftadır kasaları araştırıyorum. 4-7 bin lira arasında Lancool 216 ve Lancool 3 çoğunlukla en iyi sonuçları veriyor. Bu kasanını kurulumu için inceleme yapanların çoğu fazla karmaşık diyor. Morpheus almak istiyordum ancak 216 ya da 3 ile karşılaştırmasını bulamadığım için vazgeçtim. 216 ve 3'ün beyaz renk stokları mevcut.

Birkaç haftadır kasaları araştırıyorum. 4-7 bin lira arasında lancool 216 ve lancool 3 çoğunlukla en iyi sonuçları veriyor. Bu kasanını kurulumu için inceleme yapanların çoğu fazla karmaşık diyor. Morpheus almak istiyordum ancak 216 ya da 3 ile karşılaştırmasını bulamadığım için vazgeçtim. 216 ve 3'ün beyaz renk stokları mevcut.

Teşekkürediyorum yazın için maalesef sipariş verdim ben onları da elbtte araştırdım maksadım benim bütün her yere 420mm veya 140mm veya 200mmlik fankar veya radyatörlerle donatma potansiyelini taşısın diye bunu seçtim bundan başkası bu yazdıklarımın tümünü her lokasyon için desteklemiyor diye biliyorum yani bilerek bilinçli bir şekilde aldım yoksa lancool 3'ü alıp geçecektim.

Teşekkürediyorum yazın için maalesef sipariş verdim ben onları da elbtte araştırdım maksadım benim bütün her yere 420mm veya 140mm veya 200mmlik fankar veya radyatörlerle donatma potansiyelini taşısın diye bunu seçtim bundan başkası bu yazdıklarımın tümünü her lokasyon için desteklemiyor diye biliyorum yani bilerek bilinçli bir şekilde aldım yoksa lancool 3'ü alıp geçecektim.

Birden fazla 420mm kullanacaksan doğru seçim yapmışsın, bende arada kaldım ne alsam bilmiyorum. Nort XL 2 ay sonra gelecekmiş onu bekliyorum ama Morpheus'ta her şeyi desteklediği için ne yapsam bilmiyorum 🤪.

Birden fazla 420mm kullanacaksan doğru seçim yapmışsın, bende arada kaldım ne alsam bilmiyorum. Nort XL 2 ay sonra gelecekmiş onu bekliyorum ama Morpheus'ta her şeyi desteklediği için ne yapsam bilmiyorum 🤪.

Oho bence daha durma her şeyi desteklemesi açısından zaten bana göre şu an 1 numara gözümde ve ondan dolayı aldım başka artısından dolayı değil inan :)

Geri
Yukarı