Deepcool LE500 Marrs nasıldır?

ReznooW

Megapat
Makaleler
1
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Kuyumcu
Aldıktan sonra atmak saçma ama şimdi aldığım için iptal etme şansım var hala fiyatı uygun diye buna yöneldim 1700'e Cougar AQUA240 vardı iyi bir soğutucu mudur R5 5500 de fan sesi olmadan OC yapmak için aynı işi 700-800'e kule tipi soğutcu da görürdü fakat kasa içinde derli toplu bir görüntü istediğim için sıvı soğutmaya yöneldim.

@ReznooW kanka nasıl alıyorum bende ama emin olamadım DeepCool LE500 ile ID cool frostflow arasında kaldım.

Hayalimdeki gibi bir ısı olmadı R5 5500'ü ocli şekilde 1000RPM de dönüyor fanlar 69 derece tutuyor stock hıza alsam işlemciyi 65 falan olur muhtemelen.

@ReznooW fan dönüş hıznı artıramıyormusun peki sitesinde 2250 rpm yazıyo

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    64,7 KB · Görüntüleme: 47
@ReznooW anladım teşekkür ederim yanıtların için peki kalite sızdırmazlık vs seni tatmın ettimi kanka kusura bakma darladım bıraz seni 1.5 k vericek olunca merak ediyor insan boşamı verdim acaba diye

@ReznooW anladım teşekkür ederim yanıtların için peki kalite sızdırmazlık vs seni tatmın ettimi kanka kusura bakma darladım bıraz seni 1.5 k verecek olunca merak ediyor insan boşamı verdim acaba diye.

Kalitesi beni memnun etti boruları kalın montajı da kolay üzerinde macun geliyor dediğim gibi ocli şekilde 5500'ü 69 derece de tutuyor 1000RPM de fanlar ses yapmadan yüksek performans alıyorum radyatör tost olacak şekilde fan takarsam ısılar daha da düşer muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı