DeepCool PF650 güç kaynağında akım koruması var mıdır?

Benim PSU, C4 olarak geçiyor. Günde üç kere falan elektrik kesintisi yaşadığım oldu. Daha başıma bir şey gelmedi. Sanmıyorum zarar geleceğini bir kereden.
Bu iş zarla olan bir olay, bir kerede de olabilir, asla da olmayabilir.

Bu arada kesintiyi bildirdiyseniz ve aletinize zarar gelirse bunu elektrik şirketinden alabiliyorsunuz.

Bu iş zarla olan bir olay, bir kerede de olabilir, asla da olmayabilir.

Bu arada kesintiyi bildirdiyseniz ve aletinize zarar gelirse bunu elektrik şirketinden alabiliyorsunuz.
Cidden ben bu işi anlamıyorum. Bunu öğrendiğim iyi oldu. İliklerine kadar alırım. Hiç acımam. Zaten dün gece saydırmadığım küfür kalmadı. İnşallah bir zarar gelmemiştir. Bilgisayar sorunsuz açılıyor. RDR2 girdim bugün, anormal bir durumla karşılaşmadım. CrystalDiskMark ile SSD hızı ölçtüm SSD hızında da düşüş yok. Umarım sıkıntı yoktur.

Cidden ben bu işi anlamıyorum. Bunu öğrendiğim iyi oldu. İliklerine kadar alırım. Hiç acımam. Zaten dün gece saydırmadığım küfür kalmadı. İnşallah bir zarar gelmemiştir. Bilgisayar sorunsuz açılıyor. RDR2 girdim bugün, anormal bir durumla karşılaşmadım. CrystalDiskMark ile SSD hızı ölçtüm SSD hızında da düşüş yok. Umarım sıkıntı yoktur.

Elektrik gitmesi değil de aniden gelmesi zara verebilir vermeyebilir de PSU kaliteli ise artık senin şansızlığına bağlı.

Geri
Yukarı