DeepCool PK550D güç kaynağının ısınması sorun yaratır mı?

BerkeTB

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 Home
Rx 460 Overclock 2 GB
E3 1275 V2
Asus H61m-Pro
16 GB 1866 MHz
RAM
16 GB 1600 Mhz
İşlemci
İ5 3470
Deep Cool PK550D PSU aldım, yük altında bir süre sonra sıcaklığı fazla artıyor. Sıkıntı yapar mı?
Kasanın üst tarafında duruyor, bir küçük kasa fanı vardır.
Ekran kartı : RX460

Isınmayı düşünmemin sebebi önceden rampage PSU olmasıydı baya fazla ısınırdı.

PSU'nun asla ısınmaması gerek. İçinde ısıyla birlikte fonksiyonunu kaybedecek parçalar var. Kasanızı havadar bir yere koyabilirsiniz, ekstra fan takabilirsiniz ya da direkt kasayı değiştirebilirsiniz kesinlikle anormal bir durum 70 dereceye kadar normal.

PSU'nun asla ısınmaması gerek. İçinde ısıyla birlikte fonksiyonunu kaybedecek parçalar var. Kasanızı havadar bir yere koyabilirsiniz, ekstra fan takabilirsiniz ya da direkt kasayı değiştirebilirsiniz kesinlikle anormal bir durum 70 dereceye kadar normal.

Şu anda çalışıyor bilgisayar dokununca elimi yakıyor yani Rampage PSU da öyleydi.

Büyük bir fan daha var ama kasada yer yok maalesef eski tip kasa biraz.

Son düzenleme:
Dostum. Çalıştırma o bilgisayarı sistemi yakacaksın. Elini yakacak kadar ısındıysa 70 derecenin hayli hayli üstündedir ya uzay sistem yap sistemini ya da yeni kasa al ya da güç kaynağını kasadan çıkart açıkta dursun.

Dostum. Çalıştırma o bilgisayarı sistemi yakacaksın. Elini yakacak kadar ısındıysa 70 derecenin hayli hayli üstündedir ya uzay sistem yap sistemini ya da yeni kasa al ya da güç kaynağını kasadan çıkart açıkta dursun.

Kasanın yan tarafı açık dursa faydası olur mu yük altında diğer parça sıcaklıkları 70 derece boşta 40 gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı