DeepCool PK750D 80+ Bronze Güç Kaynağı 1283 TL

Makaleler
6
Daha fazla  
UJA-01-1.jpg

Merhabalar.

Sistemlerinde yüksek güç tüketimi talebi olup bütçesi fazla bulunmayan kullanıcılar için konudaki DeepCool ürününü önermek istedim. Kaliteli bir iç yapıya sahip olup fiyat noktasında da rekabetçi durumda. Değerlendirebilirsiniz.

Bununla ikinci el RM750 arasında kalıp RM almıştım, kullanıcı yorumu ve Türkçe incelemesi çok az, forumda bilgili kişiler bir rehber yapsa aşırı iyi olur aslında.

Bununla ikinci el RM750 arasında kalıp RM almıştım, kullanıcı yorumu ve Türkçe incelemesi çok az, forumda bilgili kişiler bir rehber yapsa aşırı iyi olur aslında.
Corsair RM serisi bir ürün almakla doğru olanı yapmışsınız zaten. Üst seviye bir ürün o. Burada F/P seviyesinde olup bazı kalite standartlarını karşılayan bir ürün var. DeepCool'un ürünleri globalde de deli dehşet inceleniyor değil zaten. Forumda da denk gelip önerdiğimde şeytana haç çıkarmışım gibi kaçıyor insanlar.

Corsair RM serisi bir ürün almakla doğru olanı yapmışsınız zaten. Üst seviye bir ürün o. Burada F/P seviyesinde olup bazı kalite standartlarını karşılayan bir ürün var. Deepcool'un ürünleri globalde de deli dehşet inceleniyor değil zaten. Forumda da denk gelip önerdiğimde şeytana haç çıkarmışım gibi kaçıyor insanlar.

Önerinize benim asla lafım yok hocam, incelemesi çok az diye söyledim. RM olanı tercih etme sebebim de modüler olmasıydı.

Ben bu konu açılmadan birkaç gün önce NZXT C650 almıştım Gold olanı. 1569 TL'ye almıştım. Sizce iyi yapmış mıyım? Yoksa bu PSU'yu mu almalıydım?

Ben bu konu açılmadan birkaç gün önce NZXT C650 almıştım Gold olanı. 1569 TL'ye almıştım. Sizce iyi yapmış mıyım? Yoksa bu PSU'yu mu almalıydım?
NZXT C650 Gold üst seviye bir ürün. DeepCool PK serisi orta seviyededir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı