Giyim DeFacto Babalar Gününe Özel 150 TL indirim

Müthiş olmuş. Ben Nays'ın ilk DeFacto kampanyasından faydalanmaya çalıştığımda sepette indirim olduğu için kabul etmemişti. Ödeme olarak doğrudan 652 olarak mı ödediniz yoksa cashback olarak mı geldi?
Yok 816 olarak ödedim ama 3 iş günü içerisinde %20 geri ödemesini yapıyorlar. Henüz elime geçmedi ancak son dönemde geri ödemeleri çok hızlı yaptıkları için yarın ödemesini yaparlar büyük ihtimalle.

Yok 816 olarak ödedim ama 3 iş günü içerisinde %20 geri ödemesini yapıyorlar. Henüz elime geçmedi ancak son dönemde geri ödemeleri çok hızlı yaptıkları için yarın ödemesini yaparlar büyük ihtimalle.

DeFacto kampanyasında ödeme kısmında Nays kartını girdiğinde indirim uygulamadıysa sonradan cashback yapmıyor. Aynı yanılgıya ben de düşmüştüm maalesef kampanya koşullarında da bu şekilde yazıyor.

DeFacto kampanyasında ödeme kısmında Nays kartını girdiğinde indirim uygulamadıysa sonradan cashback yapmıyor. Aynı yanılgıya ben de düşmüştüm maalesef kampanya koşullarında da bu şekilde yazıyor.
Şimdi tekrar okudum da geri ödeme değil indirimmiş gerçekten. Müşteri temsilcisiyle görüşüp taksitli alım yapayım ona göre, teşekkürler uyardığınız için.
Güncelleme: Görüştüm, dediğiniz şekildeymiş. Taksit seçeneklerine baktım, faiz oranlarını uçurmuşlar, bu şekilde kalsın dedim.

Geri
Yukarı