Giyim DeFacto Haki Kargo Pantolon 399 TL

36 kesin olur. Büyük bile olabilir hatta
Umarım olur. Yarın öğlen yazarım buraya.

@aKuu @ToshiroMifune

Bugün gidip aldım. Direkt mağazada kabinde denedim.
Tam bana göre üretmişler boyu paçası beli hepsi bana uyuyor ama kemersiz kayıyor. Kemerla tam bir parça oluyor paçası falan toparlanmıyor. Ki ben paçası birikmiş severim ona rağmen hoşuma gitti.

Arkadaşlar bu arada hayatımda internetten kendime aldığım 2. kıyafet oldu bu.
İlki bundan 10 yıl önce bilinmeyen bir internet sitesinde 15 TL 'ye kanguru cep bir kapüşonlu olmuştu %100 pamuktu sıcacık tutuyordu. O zamanlar bana kocaman olmuştu şu an hala dolabımda duruyor kışın giyerim sürekli tertemiz.
Mısır üretimi idi.

Diyeceksinizki bundan bize ne? Şöyleki bu pantolonda Mısır üretimi.
Mısır malları benim anladığım kaliteli ve kalıpları çok çok büyük oluyor.

Kot pantolonda 40 beden giyerim (kemerle). 38 alsam kemersiz giyerim ama bu sefer uyluk kısmı dar oluyor bizim buranın pantolonlarında. Ama bu pantolonda her yeri eşit ölçülerde.
Belki 34 beden alsam o bile bana olurdu. ( 126 kilodan yeni 113 kiloya düştüm. )
Ama 36 aldım değişimle falanda uğraşmak istemem kemerle giyerim bunu gayet iyi.

Kısaca özet geçelim;
Kot pantolonda 40 giyen birisi bu pantolonda 36 giyebilir. ( Tam kutu gibi olsun isteyen 34 alabilir. )

Mısır üretimi bir pantolon. ( Mısır üretimi kıyafetler kaliteli ve kalıp olarak büyük oluyor. )

Defacto internet üzerinden ilk sipariş indirimi + Nays ile geri ödeme + kargoyu en yakın Defacto mağazasından teslim alarak 288 TL 'ye alabilirsiniz. ( Defactonun kendi şubeler arası transferi ile çok hızlı teslimat oluyor ve mağazada kabinde deneyip beğenmesseniz direkt iade edebilirsiniz. )

Son düzenleme:
Beden UK/USA standardına göre 36 numara eur olarak (Türkiye'de kullandığımız) 46 numaraya denk geliyor.

Evet öyle. Oralardada genelde kasalar benimki gibi büyük olduğu için demek ki böyle bir standartları var.
Bir de Amerika'nın her şeyde bir uyumsuzluk çıkarması gibi. Kilo yerine pound, litre yerine galon, metre yerine feet.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı