Giyim DeFacto Haki Kargo Pantolon 399 TL

165 boy 46 kilo bana asla olmaz o zaman. Hangi beden olur acaba bana?

Hocam 28 giyiyorum tam oluyor genelde kesime baglı sizde 28 deneyin mağazada 27 bulmak zor ama tahminimce 27 olacak size.

Arkadaşlar ürün geldi. Bedeninizden küçük almanızı öneririm. Bana çok büyük geldi iade edeceğim. 1 ya da 2 beden küçük alın bedeninizden.

Ben geçen hafta mi ne aldım şahsen 36 giyiyorum, bil diye 34 aldım şöyle soyliyim 85kg yım rahat 110 -120 kg birisi girer boyu iyi ama enine çok büyük bunu hesaba katın.
Emin misiniz hocam ?
125 kilodan yeni 113'e düştüm şimdi hangi bedeni yapıştırayım?

Evet bayağı bol, normalde 36 giyerim 32 aldım tam oldu. Boyu biraz daha uzun olsa daha iyi olurdu ama o kadar da önemli değil.

Haki Erkek Wide Leg Kargo Kargo Cepli Pantolon 2927549 | DeFacto
Ben bunu aldım bu arada ama diğeriyle kalıpları aynıdır herhalde.
Ben de sipariş ettim. Mağazadan teslim seçtim. İndirimlerle 288 TL 'ye geliyor galiba. Bakalım 36 beden bana olacak mı.

Sabah kargoya vermişlerdi, mağazaya ulaşmış. Yarın gidip, alıp deneyeceğim. İnşallah olur. Olmazsa direkt orada iade edeceğim.

Son düzenleme:
Ben de sipariş ettim. Mağazadan teslim seçtim. İndirimlerle 288 TL 'ye geliyor galiba. Bakalım 36 beden bana olacak mı.

Sabah kargoya vermişlerdi, mağazaya ulaşmış. Yarın gidip, alıp deneyeceğim. İnşallah olur. Olmazsa direkt orada iade edeceğim.
36 kesin olur. Büyük bile olabilir hatta

Geri
Yukarı