Giyim DeFacto Oversize Şişme Mont Nays ve Gift Club ile 350 TL

500 e aldım. Gayet iyi. 181 boy77 kg. M beden tam oldu. Oversize bu arada haberiniz olsun.
190, 82 kg civarıyım L mi almak lazım?

Ekleme: Arkadaşlar DeFacto fit sitesinde aynı ürün 500 TL, DFFIT20 koduyla 400 TL oluyor, nays kampanyasıyla 300'e gelir. Alacaktım ama çok beğenmedim, ihtiyacım da yok, başka modellere bakıcam.

Son düzenleme:
Arkadaşlar oversize tişört giyip üstüne mont giyince tişört kıvrılıyor. O yüzden bu montu almak istiyorum bunda da böyle bir sorun olur mu ?

Hocam ben de 183 85 kilo falanım. M beden sizde biraz oversize mı durdu? Ben oversize istemiyorum M almayı düşünüyorum.
L alabilirsiniz hocam.

190, 82 kg civarıyım L mi almak lazım?

Ekleme: Arkadaşlar DeFacto fit sitesinde aynı ürün 500 TL, DFFIT20 koduyla 400 TL oluyor, nays kampanyasıyla 300'e gelir. Alacaktım ama çok beğenmedim, ihtiyacım da yok, başka modellere bakıcam.
L üstünüze tam olur gibi gözüküyor hocam. Denemekten zarar gelmez.

Defactofit'de nays kampanyası geçerli mi?
Sanırım değil ama bu güne özel 400 TL ve üstü alışverişe 100 TL iade vardı. Onunla M beden aldım ben, bakalım. Mesajları geç gördüm malesef.

Model üzerinde M beden varmış, boyu kilosu vs bana yakın duruyor. O yüzden M tercih ettim. Kıyafetlerde de çok saçma şekilde S beden t-shirt bile fena olmuyor bana.

Sanırım değil ama bu güne özel 400 TL ve üstü alışverişe 100 TL iade vardı. Onunla M beden aldım ben, bakalım. Mesajları geç gördüm malesef.

Model üzerinde M beden varmış, boyu kilosu vs bana yakın duruyor. O yüzden M tercih ettim. Kıyafetlerde de çok saçma şekilde S beden t-shirt bile fena olmuyor bana.
İlk kullanım diyor. Ben önceden alışveriş yaptım nays ile yine de 100 TL verir mi? Boy kilonuz nedir?

Geri
Yukarı