DeFacto'da farklı mağaza stoğunda olan ürünü bulunulan ile sipariş verme

Axolty

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar DeFacto'da bir tane ceket almayı düşünüyorum fakat istediğim bedeninin stoğu yok. Arayıp sorduğumda bulunduğum ildeki mağazalarında da yokmuş ama İstanbul'da Maltepe'de bulunuyor. İstanbul Maltepe mağazından bulunduğum ile sipariş verebilir miyim acaba?

Evet, yapabilirsiniz. İsterseniz internetten sipariş edersiniz gelir ya da mağazaya gidip oradan sipariş edebilirsiniz. Daha önce aynısını yapmıştım, başka şubeden kargo ile o şubeye ya da adresinize getirebiliyorlar.

Evet, yapabilirsiniz. İsterseniz internetten sipariş edersiniz gelir ya da mağazaya gidip oradan sipariş edebilirsiniz. Daha önce aynısını yapmıştım, başka şubeden kargo ile o şubeye ya da adresinize getirebiliyorlar.

DeFacto mağazası açılırsa ararım hocam. Umarım kargolanır, kargolanırsa size bildiririm.

Hocam aradım konuştum mağazayla, ellerinde 1 tane stok varmış fakat İstanbul'dan bulunduğum ile yollamıyorlarmış. Dediğiniz gibi gitmek gerekiyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı