Defalarca açılan aynı konular neden onaylanıyor?

Alp Demir

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Sorum gayet açık, örneğin bu üye sürekli "CoD Warzone ücretli olur mu?" diye konu oluşturmuş ve işin komik tarafı da her seferinde onaylanmış.

Biliyorum foruma yaş sınırı eklenmesi saçma olur fakat en azından bazı ufak denetlemeler yapılabilir. Bu tarz konular zaman kaybından başka bir şey değil, cevaplansa bile yarın veya bir başka gün aynı konuyu açmayacağı belirsiz. Lütfen forumun kalitesi için "repost"lar onaylanmasın.

Bahse konu defalarca açılan konuları sadece bir moderatör onaylasaydı, haklı bir tepkiydi. Ama kadroda tek kişi yok.

Çifte konunun kurallara aykırı olduğunu bilmeden neden yorum yapıyorsunuz? Kelimelerinize ve üslubunuza dikkat edin.
Üslubluk bir olay yok. Sana ne dedim. Gerçekten de sana ne?
Benim de işlemcimle ilgili açılmış 10 tane konu vardır. Ne yapayım? Bilmediğim merak ettiğim şeyi soruyorum.
Arkadaş da istediğini sorsun bırak.

Üslubluk bir olay yok. Sana ne dedim. Gerçekten de sana ne?
Benim de işlemcimle ilgili açılmış 10 tane konu vardır. Ne yapayım? Bilmediğim merak ettiğim şeyi soruyorum.
Arkadaş da istediğini sorsun bırak.
Soruyu sana değil forumu yöneten moderatör ve yöneticilere sordum. Önemli konularda bir gelişme olsa bile çifte konu açıldığı için ceza atan moderatör arkadaşların buna bir cevabı vardır. Tartışmaya gerek yok. Birden fazla çifte konu uyarısı aldım, üye seçiliyor sanırım.

Geri
Yukarı