Defender Control virüs mü?

• Konuyu başlatan efew0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 690

efew0

Decipat
Makaleler
2
Yer
Kocaeli
Bir sorun için Kaspersky'ı silmiştim geçici olarak, silmişken Defender Control'ü de indireyim dedim (sordum.org). İndirdim Defender'ı devre dışı bıraktım ve Win32'de tehdit buldu hacktools diye Defender Control'dü yolu download falan gösteriyordu 3 tane uyarı vardı ilk izin verdim uygulama açılmıyordu çünkü sonra uygulamayı açıp defenerı geri açtımı uyarı vermeye devam etti ( Defender kapatırken arkada açıktı buga girdi :D ) Hemen sildim. Temp'de de vardı hemen onu da sildim. Bu Defender Control'de bir şeyler mi var? Korktum biraz. ESET ile tarama yaptım temiz hitman pro ilede yapcam ama maalesef sitesi sorunlu şuan.

Son düzenleme:
Değil. Defender'ı devre dışı bıraktığından tehdit olarak algılanıyor. Gayet normal. Sordum.org ekibi güvenilir.

Bir sorun yoktur demi hocam kafaya takılcak birşey değil.
Değil. Sizin isteğiniz dışında Defender'ı kapatmaya çalışan yazılım da böyle algılanır Defender Control de. Defender Control'ün farkı ise sizin isteğiniz üzerine kapatması yani sıkıntı yok.

Bir sorun için Kaspersky'ı silmiştim geçici olarak, silmişken Defender Control'ü de indireyim dedim (sordum.org). İndirdim Defender'ı devre dışı bıraktım ve Win32'de tehdit buldu hacktools diye Defender Control'dü yolu download falan gösteriyordu 3 tane uyarı vardı ilk izin verdim uygulama açılmıyordu çünkü sonra uygulamayı açıp defenerı geri açtımı uyarı vermeye devam etti ( Defender kapatırken arkada açıktı buga girdi :D ) hemen sildim. Temp'de de vardı hemen onu da sildim. Bu Defender Control'de bir şeyler mi var? Korktum biraz. ESET ile tarama yaptım temiz Hitman Pro ile de yapacağım ama maalesef sitesi sorunlu şu an.

Hayır, virüslü değil. Defender'ı devre dışı bırakabildiğinden dolayı hack tool olarak görünüyor. Bir sıkıntısı yok programın.

Geri
Yukarı