Defender ve Update kapanmıyor

lawns

Femtopat
İnternette birçok çözüm denememe rağmen bilgisayarı yeniden başlatında yaptığım ayarlar geçersiz oluyor. Lütfen yardım edebilir misiniz? Amacım şu RAM düşmanından kurtulmak. Virüs konusunu dert etmeyin korunabiliyorum, Defender'i kesinlikle kapatmak istiyorum.

AntimalwareServiceExecutable.png

SkyFi

Decapat
İnternette birçok çözüm denememe rağmen bilgisayarı yeniden başlatında yaptığım ayarlar geçersiz oluyor. Lütfen yardım edebilir misiniz? Amacım şu RAM düşmanından kurtulmak. Virüs konusunu dert etmeyin korunabiliyorum, Defender'i kesinlikle kapatmak istiyorum.

Eki Görüntüle 979735

İnternette Defender silen 3.parti (tehlikeli olabilecek) programlar var. Araştırıp güvenli olanları dene.

Stropower68

Centipat
Defender'ı tamamen kapatmak değil de eş zamanlı korumayı ve otomatik virüs taramasını kapatırsanız sisteminiz rahatlayabilir.

KS
lawns

lawns

Femtopat
Defender'ı tamamen kapatmak değil de eş zamanlı korumayı ve otomatik virüs taramasını kapatırsanız sisteminiz rahatlayabilir.

Bilgisayarı yeniden başlatınca yeniden eski haline dönüyor maalesef.

Ben bu video ile servisi durdurabildim.

Yarın deneyeceğim teşekkür ederim geri dönüş yaparım.

Bu yazılım ile kapatabilirsiniz. Update konusunu bilemem. Yaptıktan sonra yeniden başlatın.

Üstteki yönetem işe yaramaz ise deneyeceğim teşekkür ederim.
Ben bu video ile servisi durdurabildim.
maalesef işe yaramadı. Yinede teşekkür ederim.
Bu yazılım ile kapatabilirsiniz. Update konusunu bilemem. Yaptıktan sonra yeniden başlatın.

Ne kadar güvenilir bilemiyorum. Zaten defender sağolsun indirmeme izin vermiyor 🙁

Son düzenleme:

Yeni konular

Yukarı