Çözüldü Defender'da gerçek zamanlı koruma yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

nobodyyyyy

Centipat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar. Sorunum bu. Gerçek zamanlı koruma yok bilgisayarimda. Bir dosya indirdim, virüs algılayıp duruyor Windows. Defender'a giriyorum etki alanı ağı yok, bilmem ne ağı koruması... Onları, hepsini kapattım yine de kapanmıyor. Gittim Regedit'te DisableAntiSpyware olayını yaptım gene aynı. Nasıl kapatacağım bu illeti?
Merak edenler için.

1689782415947.png

Dosya Ekleri

• 1689782399491.png
    1689782399491.png
    42,7 KB · Görüntüleme: 18
Çözüm
Dostum dalgınlığıma gelmiş kusura bakma. O değeri 0 yapıp dener misin?
Ekran görüntünüze göre yanlış menüde olabilirsiniz.
ARA ya ''virüs ve tehdit koruması'' yazın ve açın.
Açılan ayarlar(sarı işaretli) kısma tıkalyın. Ekteki resimdeki güvenlik ögelerini kapatın.

Dosya Ekleri

• Güvenlik 1ı.JPG
    Güvenlik 1ı.JPG
    64,5 KB · Görüntüleme: 38
  • Güvenlik 2.JPG
    Güvenlik 2.JPG
    111,4 KB · Görüntüleme: 34
Hiç uğraşmayın defender control indirip kapatın.

Hiç uğraşmayın Defender Control indirip kapatın.

Kanka şimdi dediğin mantıklı ama ben gene de gerçek zamanlı koruma gözükmesini istiyorum bazı durumlarda tekrar açmak için.

Bir de konuya şunu ekleyeyim ben 1 yıl önce falan bizim buradaki internet kafede format attırmıştım orada da format atıp bilgisayarıma yok bilmem ne disabler falan indirmişti bende gittim kendim USB'den format attım acaba onun kalıntıları duruyor olabilir mi çünkü format atmadan önce de giremiyordum.

Kanka şimdi dediğin mantıklı ama ben gene de gerçek zamanlı koruma gözükmesini istiyorum bazı durumlarda tekrar açmak için.

Bir de konuya şunu ekleyeyim ben 1 yıl önce falan bizim buradaki internet kafede format attırmıştım orada da format atıp bilgisayarıma yok bilmem ne disabler falan indirmişti bende gittim kendim USB'den format attım acaba onun kalıntıları duruyor olabilir mi çünkü format atmadan önce de giremiyordum.
Dostum işte indir defenderi kapatıp aç uygulama içinden düzelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı