Defender'ın bulduğu virüsü Kaspersky ve Malwarebytes'in bulamaması

Tamadır hocam teşekkürederim.

Hocam oyunun Exe'sini değil virüs olarak algılanan dosyayı virüs Total ile taramanız lazımdı.
Exe virüslü .dll dosyasına erişimi var.

1615418115782.png

Arkadaş korsan indirmiş. İçinde zararlı yazılım olması çok muhtemel. Ben olsam ben de yüklerdim. Niye bana bağış bile atmayan adama günlerimi bedavaya veriyim ki? Muhtemelen gerçekten virüs buldu. Virüs yazan bir tanıdığım var. Bana her muhabbeti geçtiğinde şu lafı söyler:

Her antivirüs her yönden mükemmel değil. Birisinin bulamadığını birisi buluyor, diğerinin bulamadığını bir başkası...

Arkadaş korsan indirmiş. İçinde zararlı yazılım olması çok muhtemel. Ben olsam ben de yüklerdim. Niye bana bağış bile atmayan adama günlerimi bedavaya veriyim ki? Muhtemelen gerçekten virüs buldu. Virüs yazan bir tanıdığım var. Bana her muhabbeti geçtiğinde şu lafı söyler:

Her antivirüs her yönden mükemmel değil. Birisinin bulamadığını birisi buluyor, diğerinin bulamadığını bir başkası...
Hocam oyunu sistemim kaldırır mı diye test için indirdim. Oyunu yarın satın alacağım zaten

Hocam oyunu sistemim kaldırır mı diye test için indirdim. Oyunu yarın satın alacağım zaten.

Dosyayı biraz inceledim. NoDVD klasörü içindeki .dll dosyaları çalışmıyor orada duruyor öyle yani bir tetikleme durumu söz konusu değil. Sistem temiz endişe etmeyin. Oyun dosyasını komple silin sonra oyunu indirin orijinal olarak keyfinize bakın.

Hocam oyunu sistemim kaldırır mı diye test için indirdim. Oyunu yarın satın alacağım zaten
Keşke YouTube'dan baksaydınız. En azından risk almamış olurdunuz.

Geri
Yukarı