Değerlere göre alınabilecek maksimum hız nedir?

blackman16

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar alabileceğim maksimum hızı merak ediyorum TTNET bana 61 Mbps kadar desteklediğini söyledi. Sizlere de sormak istedim. Şu an 16Mbps paket kullanıyorum ADSL olarak.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (5).png
    Ekran Görüntüsü (5).png
    11,4 KB · Görüntüleme: 65
  • Ekran Görüntüsü (6).png
    Ekran Görüntüsü (6).png
    12,8 KB · Görüntüleme: 63
16 Mbps paketi kullanıyorsanız saniyede 1.5-2 mb arası indirebilirsiniz. Arka plandaki kullanımla birlikte 1.5 civarı olur diye düşünüyorum.

Selamlar alabileceğim maksimum hızı merak ediyorum TTNET bana 61 Mbps kadar desteklediğini söyledi. Sizlere de sormak istedim. Şu an 16Mbps paket kullanıyorum ADSL olarak.
ADSL kullandığınız için şu an yorum yapamayız. VDSL'e geçerseniz bakabiliriz. Şu anki değerleriniz de ADSL'e göre güzel.

Arkadaş doğru söylüyor ve eklemek istiyorum boş port durumunuzu da sorgulamanız gerekiyor ayrıca. @blackman16

Sonuç böyle hocam.

ADSL kullandığınız için şu an yorum yapamayız. VDSL'e geçerseniz bakabiliriz. Şu anki değerleriniz de ADSL'e göre güzel.

Bu hafta VDSL geçiş yapacağım ve geçtiğim zaman tekrar sizleri etiketleyip atarım hat değerlerimi.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (10).png
    Ekran Görüntüsü (10).png
    5,8 KB · Görüntüleme: 40
Sonuç böyle hocam.

Bu hafta VDSL geçiş yapacağım ve geçtiğim zaman tekrar sizleri etiketleyip atarım hat değerlerimi.
Aynı ISS'de mi devam edeceksiniz? Fiyat olarak ne öneriyorlar?

Eğer fiyatı yüksekse tekliflerin ve taahhütünüzün bitmesine birkaç ay kaldıysa sırf VDSL porta geçmek istiyorum derseniz postunuzu güncellerler. Taahhütünüzü de güncellememiş olurlar.

Aynı ISS'de mi devam edeceksiniz? Fiyat olarak ne öneriyorlar?

Eğer fiyatı yüksekse tekliflerin ve taahhütünüzün bitmesine birkaç ay kaldıysa sırf VDSL porta geçmek istiyorum derseniz postunuzu güncellerler. Taahhütünüzü de güncellememiş olurlar.

Taahhüt 2 gün önce bitti hocam. 50 Mbps 144 TL dediler 12 ay taahhüt sözüyle beraber. Şu an daha karar veremedim daha taahhüt yapmadım yani.

Taahhüt 2 gün önce bitti hocam. 50 Mbps 144 TL dediler 12 ay taahhüt sözüyle beraber.
Fiyat yüksekmiş ama alacağınız hizmet yaklaşık benzer. Türknet'e geçseniz 100 Mbit üzerinden kullanılabilir hızınızı aynı kullanacaksınız. Fiyat da aynı.
Diğer ISSler de zam yapacak. Bu yüzden devam edebilirsiniz tabi.

Fiyat yüksekmiş ama alacağınız hizmet yaklaşık benzer. TurkNet'e geçseniz 100 Mbit üzerinden kullanılabilir hızınızı aynı kullanacaksınız. Fiyat da aynı.
Diğer ISS'ler de zam yapacak. Bu yüzden devam edebilirsiniz tabii.

Dediklerinize katılıyorum hocam. TTNET'den devam edeceğim büyük ihtimal. Benim TTNET ile ilgili tek sıkıntım hız problemiydi onu da çözüyorum zaten. Fiyat olarak dediğiniz gibi bütün internet firmaları zamlandı hemen hemen aynı hepsi.

Geri
Yukarı