Değişik hikayeler yazın

Evet bazen bana da öyle saçma istekler geliyor. Neyse ki hiçbirini yapmadım yoksa arkadaşımız kalmaz.

Küçükken bir gün arkadaşlar ile top oynarken top bahçeden dışarı bir kanalın içine girdi. E tabi topu atan şahıs ben olduğum için topu ben almaya giderken ilerde bizim arkadaşların torpil patlattığını gördüm. Topu bırakıp onların yanına gittik ve biraz torpil aldık. O zamanlar bizden 3-4 yaş büyük bir abi ise işten dönmüş, balkonda (en alt kat) koltukta uyuyor. Tabi buna torpili bağlayıp adama büyük bir korku yaşattık. Tabi bizi kalın, uzun bir sopa ile kovaladı ama

Otobüs mola yerine girdi. Çıktık dışarıya bir amca bizim yanımıza geldi Çankırı otobüsü nerede, dedi. Ben sağ taraftan git diyorum kendisi inadıma sol taraftan gitti. Arkasından sesleniyorum, amca otobüs burada diyorum, ama dinlemedi beni. Bir de elimle işaret ediyorum.

Küçükken sakız çiğnemeye bayılırdım. Özellikle nane olanı. Yaşım 8 idi o zamanlar. 4-5 tane sakızı, ağzıma atıp uyumuşum. Bir kalktım, koltuğun her tarafı sakız olmuş. Tam bir rezillik.

Anime kızı ile yolda bi' anda gidiyordum biri ANİME KIZLARI GERÇEK DEĞİL! diye bağırdı ve yanımdaki kız birden yok oldu... Çok değişikti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…