Değişim cihazı nasıl oluyor?

FatihCh

Hectopat
İyi sosyaller arkadaşlar. iPhone 12 mini araması yapıyorum. Bir tane değişim cihazı buldum. Fiyatı biraz düşük ama ürün 2 ay önce değişimi yapılmış Apple tarafından. Pil sağlığı da 100 ve hiçbir sorunu yok. Apple'ın değişim politikası nasıl oluyor, sıfır bir ürün mü gönderiyorlar? Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Fabrika çıkışı bir sorunu olduğundan ötürü değişim yapılmış ve değiştirilen cihaz yenilenmiş. Tavsiyem almamanız yönünde olur. Sorunlu çıkma ihtimali yüksek oluyor genelde.

İyi Sosyaller arkadaşlar. iPhone 12 mini araması yapıyorum. Bir tane değişim cihazı buldum. Fiyatı biraz düşük ama ürün 2 ay önce değişimi yapılmış Apple tarafından. Pil sağlığı da 100 ve hiçbir sorunu yok. Apple'ın değişim politikası nasıl oluyor, sıfır bir ürün mü gönderiyorlar? Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Apple tarafından yenilenmiş ürün geliyor ama piyasadaki yenilenmiş cihazlarla karıştırmayın. Bizim pazarlarda dolaşan yenilenmiş cihazlar yan sanayi parçalarla değişip satılırken Apple cihazları kendi servislerinde değişiyor. Bildiğin 12 mini yani Türkçe'si. Fiyatı iyiyse alınabilir. Cihaza bakmaya gittiğinizde model numarası "N" ile başlamalı.

Apple tarafından yenilenmiş ürün geliyor ama piyasadaki yenilenmiş cihazlarla karıştırmayın. Bizim pazarlarda dolaşan yenilenmiş cihazlar yan sanayi parçalarla değişip satılırken Apple cihazları kendi servislerinde değişiyor. Bildiğin 12 mini yani Türkçe'si. Fiyatı iyiyse alınabilir. Cihaza bakmaya gittiğinizde model numarası "N" ile başlamalı.
Evet, Apple'dan değişim faturası var demiştir satıcı. O seri numarasına da dikkat etmek lazım.

Bunun ismine 'swap' diyorlar apple da. Değişmiş demek. Garantisi yenilenmez. Garantisi varsa,sıfır telefon verilir. Aynı telefon üzerinden garanti durmaksızın devam eder. Ancak 2.kez sorun yaşayan dahil gördüm. Kuzenime swap cihaz verdiler. Sorun yaşamadı. Daha ucuz olmasının sebebiyse,sonuçta sıfır da verseler. İkinci el olduğu için. Garanti içindeyse swap sorun olmaz. Ancak başkasından alacaksanız,swap almanızın mantığı yoktur.

Geri
Yukarı