Değişim ürününde iade hakkı var mı?

Mr. Angelo

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba laptop cihazım bozulmuştu ve değişim hakkımı kullanarak sıfır yeni bir cihaz aldım ancak aldığım cihaz daha 1 haftasını yeni doldurdu aynı sorunu vermeye başladı. 14 günlük iade hakkı değişim ürünlerinde de geçerli mi? veya ürünün bedelini geri alabileceğim başka bir hakkım var mı? yaklaşık iki aydır şehirlerarası yolculuk yapmaktan sıkıldım, işlerim aksadı ve sorunum geçmedi iade edip kurtulmak istiyorum.

ilk aldığımda ekran bir hafta kadar anlık kararıyordu 1 hafta sonunda tamamen gitti servis anakart problemli dedi ve 21 iş günü içerisinde tamir edemedikleri için değişim talep ettim aynı model yeni ürün verdiler. Bu yeni üründe de şuan ekranın rastgele bir dikdörtgen bölgesi anlık kararıyor bunu her bilgisayar açılışında yapıyor bazen de internetteyken, oyundayken vs yapıyor

Aynı sorunu sıfır iki makinenin de vermesi çok tuhaf. Kaç yıldır bu işin içindeyim ilk defa duydum böyle bir şey. Muhtemelen değişim veya iade yerine servisiniz garanti kapsamında işlem yapmak isteyecektir. Ama siz yine de bir sorun.

Aynı sorunu sıfır iki makinenin de vermesi çok tuhaf. Kaç yıldır bu işin içindeyim ilk defa duydum böyle bir şey. Muhtemelen değişim veya iade yerine servisiniz garanti kapsamında işlem yapmak isteyecektir. Ama siz yine de bir sorun.
Sekmez zaten bir sorun varsa kesin olarak beni bulur. Ucuz bir üründe değil hani "ne kadar ekmek o kadar köfte" mantığıyla da yaklaşamıyorum neyse bakalım artık hayırlısı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı