Değişimden gelen yeni WD HDD'de bölüm ayrılamıyor

tgrlylmz7

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte D3sh 550M
Gainward Ghost 3060 Ti
Ryzen 5 5600
Thermaltake s200 Psu
Merhaba. WD Blue 2 TB HDD satın almıştım. İlk geleni 3 farklı bilgisayarda denememe rağmen hiçbir bilgisayar görmemişti. Değişime gidip geldi. Bu kez bilgisayar görüyor ancak bölüme ayıramıyorum. Windows biçimlendiremedi hatası alıyorum. Minitool ile denediğimde başarılı şekilde yapıyor ancak sonrasında bad disc yazıyor. HD Tune ile tarattığımda hepsi yeşil çıktı. Ne yapacağım? Yine mi iade süreci?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. WD Blue 2 TB HDD satın almıştım. İlk geleni 3 farklı bilgisayarda denememe rağmen hiçbir bilgisayar görmemişti. Değişime gidip geldi. Bu kez bilgisayar görüyor ancak bölüme ayıramıyorum. Windows biçimlendiremedi hatası alıyorum. Minitool ile denediğimde başarılı şekilde yapıyor ancak sonrasında bad disc yazıyor. HD Tune ile tarattığımda hepsi yeşil çıktı. Ne yapacağım? Yine mi iade süreci?
İade edin, farklı bir satıcıdan tekrar alın.

Cmd den sıfırlamayı denedin mi?

Öyle yapacağım hocam. Uyarmama rağmen incecik kutuda göndermişler yine. Hdd bu ya.

Her yolu denedim hocam. İade yolu gözüktü bu kez… Cmd denerken de hata verdi zaten.
O diske hiçbir şey yapamazsın, donanımsal olarak gidik. İade eidp başka satıcıdan tekrar almak lazım.

WD en iyi HDD'dir benim için.

Bonus: Seagate alma.

Yeni konular

Geri
Yukarı