Deilmi TWS Pro 60 kulaklığın birinden ses gelmiyor

Reis_0000

Yoctopat
Daha fazla  
Deilmi TWS Pro 60 Bluetoothlu kulaklığımın sağından ses geliyor solundan gelmiyor. 1.5 ay önce almıştım 1.5 ay boyunca sorunsuz kullandım ama bugün bir anda böyle bir sorunla karşılaştım. Yardımcı olur musunuz?

Olmuyor kullanım kılavuzunada baktım. Hakkında hiçbir şey yok.

Sağ kulaklığı kutuya koyun hocam. Sol kulaklığı tek başına telefona bağlayıp ses testi yapın. Eğer hala ses gelmiyorsa veya bağlanamıyorsa büyük ihtimalle kulaklıkta bir arıza vardır.

Alternatif olarak Bluetooth'a bağlı cihazları çıkarıp yeniden başlatabilirsiniz.

Hocam kulaklık arızalı olabilir ben Airdots kulaklığımı servise götürmüştür arızalıymış yaptılar kullanıyorum rahat rahat.

1.5 aydır düzgün çalışıyordu bir anda böyle oldu servis için nereye götüreceğimi bilmiyorum Trendyol'dan almıştım.

Sağ kulaklığı kutuya koyun hocam. Sol kulaklığı tek başına telefona bağlayıp ses testi yapın. Eğer hala ses gelmiyorsa veya bağlanamıyorsa büyük ihtimalle kulaklıkta bir arıza vardır.

Alternatif olarak Bluetooth'a bağlı cihazları çıkarıp yeniden başlatabilirsiniz.

Ses hala yok.

1.5 aydır düzgün çalışıyordu bir anda böyle oldu servis için nereye götüreceğimi bilmiyorum Trendyol'dan almıştım.
Hocam trendyoldan aldıysanız iade edebilirsiniz.

Ses hala yok.
Hocam ses hala gelmiyorsa 100% bozuktur denemeye değmez iade edin satıcıya.

Yeni konular

Geri
Yukarı