Deji 25W Şarj aleti 15W'da şarj olması

Viva La Vida

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bugün Deji 25W şarj aleti aldım ve süper hızlı şarj dedi ama Max 15W ile şarj oluyor. Telefonun yeşil göstergesi bile açık yeşile döndü ama dediği gibi süper hızlı şarj değil nasıl 25W değerlerine çıkmasını sağlarım?

Cihaz a52s.

Son düzenleme:
1666294864561.png

Hocam aynı uygulamadan bende de var,telefon açıkken istatistiklere baktığınız için şarj aleti hem şarj etmeye çalışıyor hem de bataryanın görevini üstleniyor.Eğer şarjdan çıkarıp bakarsanız "-" li watt değerleri göreceksiniz.Aslında şu an telefonunuz 20-20 wattla şarj oluyor.

Google Play Store'dan Ampere'yi indirip uygulama girio 10sn. Kadar bekleyip ekran fotoğrafını atar mısınız?

Uygulamayı uzun süredir kullanıyorum, atıyorum 1sn ye.

Atamıyorum çünkü şarj 90 seviyesine çıktığı için şarj olma hızını düşürdü.

Atamıyorum çünkü şarj 90 seviyesine çıktığı için şarj olma hızını düşürdü.
Doğru, öyle olur.

Neyse. Kendiniz de anlayabilirsiniz. Elbette atarsanız ben de söyleyebilirim. Telefonunuz kaç saate şarj oluyordu normalde? Ampere'den %90'ın altındayken ölçüm yapın. Ekranda yanlış bilmiyorsam saatte dolan mA miktarı çıkıyor. Sallıyorum telefon 2000 mAh, Ampere'deki değer de 1000 mAh, demek ki telefon yaklaşık 2 saate 0'dan 100 oluyor. Bunu hesap edin. Asıl şarj olma hızıyla aralarında ne kadar fark var ona göre anlarsınız siz de. Tabii kafadan yapsanız olur çünkü aman aman, salise salise birbirleriyle aynı olmaları gerekmiyor.

Bende de aynı telefon var 25 W şarj aletini takınca ortalama kaç saatte dolar diyor telefon? ( yüzden 10lardayken)

10 da bakamadım ama %20 iken 1 saat 8dk diyor.

Bende de aynı telefon var 25 W şarj aletini takınca ortalama kaç saatte dolar diyor telefon? ( yüzden 10lardayken)

Telefonun %20 altında iken şarja takıp dolmasına ne kadar süre var diye bakabilir misin acaba :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı