Deliler gibi aşık olduğum kızdan nasıl soğurum?

CROWNMAN

Zeptopat
Daha fazla  
Dostlar öncelikle kendimi tanıtayım. İsmim Efe, 19 yaşındayım, şu an lise sonum. Sevdiğim kız 18 yaşında, ismi Sıla ve aynı sınıftayız. Kızla aralık ayından beri konuşuyorum. Artık mental olarak diplerdeyim ve kızdan soğumak istiyorum. Bunun için engelleyin diyebilirsiniz ama engelde çözüm değil. Şimdi olayı en baştan anlatacağım. Bu kız bizim sınıfa sonradan geldi, ben arkadaşlarla takılıyordum kız hep bizi izliyordu. Bir ara arkadaşa söyledim kanka abartma falan dedi. Neyse aradan birkaç hafta geçti kız yanımıza geldi ne yapıyorsunuz dedi. Ben o anda kızın o mimiklerine ve tavrına vuruldum. Sonra arkadaşım sana ayarlayayım mı dedi ve olaya maydanoz oldu. Gitti kızın Instagram'ını aldı ve bana da istek at dedi. Ben de attım, kız kabul etti. Konuşmaya başladık. Kız bana her şeyini anlattı, hatta ev adresini bile söyledi. Arkadaşıma sordurttum sevgiliside yokmuş. Bu arada bursa gezisi oldu ve Bursa'ya gittik. 10 saatten fazla kızla beraber takıldım. Ertesi gün doğum günü olduğunu söyledi, ona hediyeler aldım. Kısaca o gün hayatımın en mutlu günüydü. Birkaç gün geçti arkadaşım senin manita bana bel altı şeyler söylüyor şunu başımdan al dedi. Ben de ne yazdığını bana göster kanka dedim ama pazartesi gösteririm gelince görürsün dedi. Ben de sinirlenip kıza arkadaşımın onunla konuşmak istemediğini söyledim. Kız alındı tabii ve arkadaşımı çıkardı, arkadaşım ben sana yardım etmeye çalışıyorum dedi ve küfür edip engelledi. 6 ay oldu hala konuşmuyoruz bu arada. Sonra kız bana takipten çıkardım dedi, ben de sıkma canını dedim. Ertesi gün beni de takipten çıkardı ve ben de onu her yerden engelledim. Bu arada bana sevgilisi olduğunu onun çıkartmasını istediğini söyledi, inanmadım ama doğruymuş. Neyse pazartesi okula gidince kız hala benimle aynı samimiyette konuşuyordu, şaşırdım ve eve gelince engeli kaldırdım. Kız beni engellememiş. Tekrardan farklı hesaptan istek attım ve ona söyledim, kabul etti. 1-2 ay konuştuk hiçbir sorun yoktu ki beni yine çıkardı. Yine aynı şeyi söyledi. Ben bu sefer kıza böyle hayat geçmez dedim. Kız, benim hayatım, niye bu kadar takıldın ki dedi. Ben de seni seviyorum çünkü dedim, kız seni sevmeyen birini sen sevdin dedi. Ben de engelledim yine. Bu arada kızı sevgilisinden ayırdım. Nasıl ayırdığımı sormayın :) kızı ayırdıktan sonra istek attım ve o günden beri ekli. Bu süre zarfında kızla gezdik tozduk ama hep arkadaşlarla birlikte takıldık. Kendisi benimle buluşmazmış, bunu geçen hafta öğrendim. Fakat kız başkasına vuruldu bu sefer. Çocuğu bana anlatmaya başladı. Ben yüzümü asıyordum, ne oldu diyordu falan. Geçen hafta sevgili olmuşlar işte. Çocuğu görseniz hem çirkin, hem parasız, birazcık boyu var diye kız seviyor. Belki soğuturum diye geçen hafta dörtlü date yapalım dedim. Arkadaşı hasta olacak zamanı bulmuş resmen. Neyse ertesi gün bana gel bir şeyler içelim dedi, ben de kabul ettim tabii. Arkadaş sevgilisiyle gelmek istedi sonra kıramadım. Bu arada arkadaş gelene kadar Gratis'e, Koton'a gittik bir şeyler aldım ona. Resimler çekildik, kıza attım sonra resimleri. Onlar geldikten sonra bir anda fikir değiştirip sinemaya gidelim dedik ve yola koyulduk. Yolda kız yenge ile tanıştı ve ona Efe benim sevgilim değil dedi. Ben burada alındım zaten. Sonra da sevgilisi neredesin, ne yapıyorsun, ne aldın deyince ve benim çektiğim resimleri ona atınca başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Ben de arkadaşı aradım, tüm gün onunla takıldım. Neyse Moi'yi turladık orada da bir şeyler aldırttı bana. Sonra sinemaya geçelim dedik bileti de ben aldım tabii. Neyse mısır da alalım bari dedik, yok yemek ısmarlarsın dedi. Salona girdik sevgilisine resim attı, ben sinirden patlamak üzereydim. Arkadaşa telefondan yazıp haber verdim tuvalete gittik. Kız bundan rahatsız olmuş bu arada. Tuvalette ben ağladım, duvara 5-6 kere yumruk attım. Arkadaşa siz söyleyin ben gidiyorum dedim. Onlarda o arada tuvalete girdi. Ben de kankama beni ara dedim ve içeri girdiğimizde beni aradı. Baba rolünü iyi yaptı ama hakkını yiyemem :) kız sonra soğuk yapmaya, yüzünü ekşitmeye başladı. Yengeye de talimat verdim o da tamam dedi. Neyse filmi yarım bırakıp çıktık yemek yiyelim dedi. O sırada arkadaş tekrar aradı ''hala gitmedin mi enayi'' dedi. Ben de onları masaya oturtup, yol paralarını verip gittim. Yarım saat geçti ve yenge bana her şeyi anlattıklarını, kızın sevgilisinin olduğunu ve beni arkadaş olarak gördüğünü söyledi. Sonra kız bana şunu yazdı: "Kaan'lar senin benden hoşlandığını ve benden dolayı ümitlendiğini söylediler yani benimle bir şey konusucakmıstın sanirim umarım seni kırmıyorumdur seni arkadasim olarak gördüğümün farkındasındır umarım yanlış anlama ama sevgilim var ve ümitlenmeni istemem yakın olmani da" dedi. Fakat daha önce ona açılmıştım. Bu olaylar onun egosunu daha da tatmin etti ve daha samimi bir şekilde hem benimle alay eder gibi hem de beni seviyormuş gibi konuşuyor. Bu kıza deliler gibi aşığım, nasıl soğurum ve onu unuturum? Her gün rüyama giriyor...

@Penetrator God
Komil olan ne dostum, yardım istiyorum sizden.

Son düzenleme:
@CROWNMAN valla gulmekte haklı niye bu kadar uğraştın seni sevmeyen kız için? Unutamaman normal gereksiz uğraşmışsın. Sevgilim var diyince tamam diyip bırakman lazımdı.
Kanka kıza fena bağlandım, hala bana yazıyor ve ben soğumak istiyorum kızdan. Bu yüzden de sizlerden yardım istiyorum. Yani haklısınız yaptık hata ama bazen kırıcı oluyorsunuz.

Burda bi derdini anlatıp yardım istersen herkes gülücük atar
Haklısın kanka, önerebileceğin bir şey var mı?

@Masternerolok
Dostum bir sorun mu var? Her şeye gülüyorsun.

Son düzenleme:
Kızın sevgilisi varsa kızın tavrı önemli olmaksızın konuşmaman gerekirdi. Birde sevgilisi varken başka kişilerle flört eden birinden nasıl soğurum diye soruyorsun bu yeterli bir sebep değil mi?

Kızın sevgilisi varsa kızın tavrı önemli olmaksızın konuşmaman gerekirdi. Birde sevgilisi varken başka kişilerle flört eden birinden nasıl soğurum diye soruyorsun bu yeterli bir sebep değil mi?
Benim haberim yoktu önceden işte. Doğru yeterli sebep aslında. Ben de bilmiyorum ki ne yaptığımı. İlk kez bir kıza bu kadar bağlandım.

@SeanStrickland
Gerek kalmadı kanka kız beni çıkardı, kavga ettik. Engelledim, şimdi sevgilisine yazacağım. Burada hikayeyi noktalayalım.

Son düzenleme:
Sevgilisi varken veya sonrasında sana başkasını anlatmasına rağmen bunların hepsini yaptın mı cidden? Kız ilgi bağımlısı biri muhtemelen. Friendzone yemişsin ama kız sevgilisi olduktan sonra bile sana öyle davranmış onunda hatası ama bunlara rağmen sen kızı sevmeye devam edip onunla takılman yanlış direkt nextleyip iletişimi kesmen lazımdı.

@CROWNMAN fazla uzatmıştı zaten.
Hocam kız aynı anda 3 4 erkekle konuşuyormuş eski kız arkadaşı söyledi. Sevgilisine bu durumu söylesem mi? İçimde kalacak gibi duruyor.

Hocam kız aynı anda 3 4 erkekle konuşuyormuş eski kız arkadaşı söyledi. Sevgilisine bu durumu söylesem mi? İçimde kalacak gibi duruyor.
Geçen zaten sinemaya giderken yalan söyledi sevgilisine.

Sevgilisi varken veya sonrasında sana başkasını anlatmasına rağmen bunların hepsini yaptın mı cidden? Kız ilgi bağımlısı biri muhtemelen. Friendzone yemişsin ama kız sevgilisi olduktan sonra bile sana öyle davranmış onunda hatası ama bunlara rağmen sen kızı sevmeye devam edip onunla takılman yanlış direkt nextleyip iletişimi kesmen lazımdı.
Haklısın kanka, benim hatam.

Geri
Yukarı