Dell 23.8″ G2422HS alınır mı?

Bütçe
4000
Son durum nedir alanlar fikirlerini söyleyebilir mi? Viewsonic XG2405-2 yenilenmiş olan monitör e göre alınır mı? Hangisi alınır.

Bende bu monitöre yönelmeyi düşünüyorum. Fiyatı şuan 4000 bandında değer mi sizce arkadaşlar?
Şu sıralar bende monitör bakıyorum ve 2500TL civarlarında bir monitör ararken bu fiyatlara kadar çıkmış bulundum. Forumda bir kaç konuda bu monitörden bahsedilmiş ve sorun yok deniyor. Zaten bu özelliklerde olan monitörlerin ortalama fiyatı şuan 4000TL civarında, hatta daha fazlası da mevcut. İş yerimde DELL P2319H kullanıyorum, gerçekten güzel monitör. Evime de kişisel kullanım için DELL G2422HS almayı düşünüyorum. Gaming gen sitesinde 3800TL'den satılıyor, daha ucuzunu bulamadım şimdilik.

Şu sıralar bende monitör bakıyorum ve 2500TL civarlarında bir monitör ararken bu fiyatlara kadar çıkmış bulundum. Forumda birkaç konuda bu monitörden bahsedilmiş ve sorun yok deniyor. Zaten bu özelliklerde olan monitörlerin ortalama fiyatı şu an 4000TL civarında, hatta daha fazlası da mevcut. İş yerimde Dell P2319h kullanıyorum, gerçekten güzel monitör. Evime de kişisel kullanım için Dell G2422HS almayı düşünüyorum. Gaming gen sitesinde 3800TL'den satılıyor, daha ucuzunu bulamadım şimdilik.

Bende bu monitöre yönelmeyi düşünüyorum. Fiyatı şu an 4000 bandında değer mi sizce arkadaşlar?

Arkadaşlar 2 aydır kullanıyorum monitörü 3600'e almıştım ve kuruşu kuruşuna hak ediyor. 165 Hz 1 ms 350 CD parlaklık değeri ve G-Sync de cabası. Alanı üzmez.

Arkadaşlar 2 aydır kullanıyorum monitörü 3600'e almıştım ve kuruşu kuruşuna hak ediyor. 165 Hz 1 ms 350 CD parlaklık değeri ve G-Sync de cabası. Alanı üzmez.
Teşekkür ederim. Şuan 3800TL'den satışta. Bu fiyata bu kadar övülen bir cihazın olması şaşırtıcı geldi bana. Kesinlikle almayı düşündüğüm bir monitör

Yanıtlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Yılsonu indirimi felan olur mu sizce? Birde gaming.gen.tr den daha önce hiç alışveriş yapmadım. Müşteri memnuniyeti konusunda bilgi verebilecek biri var mı? İade durumlarında vs sıkıntı çıkarıyorlar mı?

Yanıtlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Yılsonu indirimi felan olur mu sizce? Birde gaming.gen.tr den daha önce hiç alışveriş yapmadım. Müşteri memnuniyeti konusunda bilgi verebilecek biri var mı? İade durumlarında vs sıkıntı çıkarıyorlar mı?
Ben artık bu ülke şartlarında hiçbir şeyi beklememeye başladım hocam. İndirime girse bile üzülmem, 5 ay sonra fiyatı 2 katına çıkacak gözüyle bakıyorum her şeye. 17 bin verip laptop aldığımda ''Çok mu verdim acaba?'' dedim. Taksiti bitene kadar laptop 22 bin oldu. Şimdi ne kadar oldu bilmiyorum.
Uzun lafın kısası, siparişi biraz önce geçtim :) Önümüzdeki hafta monitör gelmiş olur.

Sün aldım gaminggentr den bakalım ben baya bi araştırdım karar verdim. Hoparlör olmaması trk eksisi bence. İnşallah piksel ve ghosting olmaz
Benim icin hoparlor dert degil. Zaten cok randuman vermiyor monitor hoparlorleri. Idarelik kullanim oluyor. Piyasaya baktigimda banada en mantikli bu model geliyor. Daha once Dell p2419 kullandim. Dell urunlerinden ve servisinden memnunum. Cogu markanin saglamadigi sartlari sagliyorlar. Laptop mentesem kirildi sagolsun geldiler onu bile komple yeni degistirip gittiler. 3 yil garantisi olmasi guzel. Bu fiyatta G-Sync olmasi ayri bir fark zaten. AMD tarafinda da normal Freesync degil galiba Premium olani destekliyor.

Sün aldım gaminggentr den bakalım ben baya bi araştırdım karar verdim. Hoparlör olmaması trk eksisi bence. İnşallah piksel ve ghosting olmaz
Bu arada Vatan Bilgisayar`da ViewSonic XG 2405 var ayni fiyat DELL ile.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı