Dell 2721DGF monitörün sol köşe kasada iz

Cloudwpgg

Centipat
Daha fazla  
Merhaba iyi akşamlar @LaMorte hocamın önerisiyle Dell 2721DGF sipariş ettim monitör mükemmel fakat şöyle bir sorum var monitörün kasada böyle tuhaf bir iz var sizce normal midir?

Dosya Ekleri

• 20211001_210319.jpg
    20211001_210319.jpg
    84,7 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleme:
Hayırlı olsun.

Parmak izi veya bez ile silinmiş gibi duruyor. Arabanın konsolunda, göğsünde de oluyor.
Veya hava deliklerine bakılırsa içinden çıkan ısı da olabilir. Uzun süre ellen emiş halde bakmak lazım.

Hayırlı olsun.

Parmak izi veya bez ile silinmiş gibi duruyor. Arabanın konsolunda, göğsünde de oluyor.
Veya hava deliklerine bakılırsa içinden çıkan ısı da olabilir. Uzun süre ellen emiş halde bakmak lazım.
aynen ekranda da ıslak mendil izi gibi bir iz vardı itopyadan almıştım 2900 tlye sizce bu normalmidir hocam

aynen ekranda da ıslak mendil izi gibi bir iz vardı itopyadan almıştım 2900 tlye sizce bu normalmidir hocam
Normaldir elbette. Arabaya ek olarak laptopta da oluyor. Ya elim ya da bir bez geldiği için iz oluşuyor. Sonradan geçiyor tabii.

Normaldir elbette. Arabaya ek olarak laptopta da oluyor. Ya elim ya da bir bez geldiği için iz oluşuyor. Sonradan geçiyor tabii.

Anladım sanırım normal ekranda ıslak mendili izi gibi bir şey oldugu icinde güvenememiştim içim rahatladı sağ ol ölü piksel ve ghosting testlerini de internete arayarak baktım herhalde bir sorun yok iyi akşamlar hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı