Dell 3521 Donma karincalanma kapanma sorunu

Abdullahcelik

Femtopat
Merhaba arkadaslar Dell 3521 marka laptop kullanıyorum. Bir yildir bir devam eden bir problem var cozemedim. Farkli Tamirciye falan gosterdim birseyi yok diyorlar. Laptopu yerinden oynatinca ozellikle on tarafindan kaldirmaya calisinca karincalanma oluyor ekranda. Yerinden kaldirinca ise donuyor ekran. Bazen de siyah ekran geliyor. Hiçbir tus calismiyor. Guc tusuna basili tutunca 3 saniye. Kapanıyor. Yeniden başlayınca problem olmuyor. Laptopu cok yavas iki tarafindan kaldirinca normal bir sekilde kullanabiliyorum. Bazen cok hassas oluyor. Hic oynatmamak lazim. Resmen masa ustu oldu. Her seferde bu islemin olmasi laptopa mutlaka zarar veriyordur. 5 yildan fazladir kullanıyorum. Yavaşladığı icin birkaç ay once SSD taktim ayni problem devam ediyor. Nasil cozebilirim problemi ne acaba? Yardimci olur musunuz dostlar

Görüntü gidip gelme seklinde. Titriyor görüntü. Ondan sonra donuyor. Oyle kaliyor. Hic bir tus çalışmıyor. Sadece guc tusu ile 3 saniye kuralini yapabiliyorum. Bi gun elimde kalacak diye korkuyorum
Karıncalanmadan kastın nedir? TV karıncalanması gibi mi?
Görüntü gidip gelme seklinde. Titriyor görüntü. Bir sefer titreyince daha gelmiyor. Ondan sonra donuyor. Oyle kaliyor. Hic bir tus çalışmıyor. Sadece guc tusu ile 3 saniye kuralini yapabiliyorum. Bi gun elimde kalacak diye korkuyorum

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı