Dell 3542 i5-4210U 820M ne kadar eder?

AfroTheHun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Nevşehir
Daha fazla  
Meslek
Franchise bir işletmede Muhasebe Müdürü
Dell Inspiron 3542 dizüstü bilgisayırımı satmayı planlıyorum. Sahibinden'de 1500 lira civarı koymuşlar. Sizce ne kadar eder?
Sistem:
i5-4210U
8 GB RAM
NVIDIA GeForce 820M
1 TB HDD (HDD'nin ilk 350 GB'lık alanında bad sector olduğu için kullanılmıyor.)

Onun dışında sevmediğim tek özelliği prizden çektiğinizde ekran tam parlaklığını vermiyor. Sorunun çözümünü çok aradım bulamadım. Dell'in Community'sinde genetik bir hata olarak gözleniyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sistemin 4 GB RAM ve HP olanını 4 yıldır kullanıyorum. Ama şu anki oyunlarda değil o zamanın oyunlarıydı tabii. Pek bir fark yok ama olsun. Şu an CS:GO'yu 100 FPS civarlarında 1024*768 ve En düşük ayarlarda oynuyorum. Bu yüzden bunu alacaklar ya işlerini halletmek için ya da CS:GO gibi güncel ama düşük sistemli oyunları oynayabilmeleri için alacaklardır. Bu yüzden 1200-1500 civarlarında dolaşır. Biraz alakasız şeyler yazdım ama kusura bakmayın.

Aynı sistemin 4 GB RAM ve HP olanını 4 yıldır kullanıyorum. Ama şu anki oyunlarda değil o zamanın oyunlarıydı tabii. Pek bir fark yok ama olsun. Şu an CS:GO'yu 100 FPS civarlarında 1024*768 ve En düşük ayarlarda oynuyorum. Bu yüzden bunu alacaklar ya işlerini halletmek için ya da CS:GO gibi güncel ama düşük sistemli oyunları oynayabilmeleri için alacaklardır. Bu yüzden 1200-1500 civarlarında dolaşır. Biraz alakasız şeyler yazdım ama kusura bakmayın.
Bende 3 sene önce oyun oynamak için almıştım şu ana kadar gayet yeterli oldu ama artık güncel oyunları pek oynatmıyor. Birde okul bittiği için artık masaüstü sisteme dönmek istiyorum.

Şuanda en kötü GT 1030 ekran kartları tercih ediliyor. Sahibinden'de ki ilanın fiyatı makul, 1500tl civarına satılabilir.
Öncelikle belli bir bütçe bir biriktirmem gerekiyor sattığım anda direk alabilmem için, teşekkür ederim öneriniz için.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı