Çözüldü Dell 5520 Ekran Kartı Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

celal

Hectopat
Merhaba arkadaşlar ben Dell 5520 laptop aldım, ekran kartı Ati 7670M 1 GB, intel hd 4000. 20 gündür uğraşıyorum ama bir türlü ekran kartı olmuyor oyunlarda. Crysis 3, Far cry 3, Metro last light güzel oynatıyor Battlefield 3 oyunu açıyor ama mouse sorunu veriyor. Başka PC'de denedim oyun sorunsuz açılıyor. Metro 2033 system error d3d detected sorunu veriyor burda tüm bilgisayarcılara gösterdim ama yapan olmadı. Sorun ne olabilir ne yapmam lazım yardım ederseniz sevinirim. Windows 7 denedim Windows 8 denedim sorun aynı.

Windows 8 kurdum dell sitesinde sürücüleri yükledim hepsini ama yine aynı sorun.

Amd'nin denemediğim driveri kalmadı devamlı intel hd 4000 görünüyor aygıt yöneticisinden 2 kartı düzgün yüklenmiş durumda.

Şimdi amdnin tüm driverlerini kaldırdım bazı oyunlara giriyor intel hd 4000 yüklü.

Son düzenleyen: Moderatör:
rq3mu.jpg

- - - Güncellendi - - -

Böyle bir sorun verdi Recep kardeş.

- - - Güncellendi - - -

Driverleri kaldırdım tümünü tekrar ilk önce inteli yükledim sonra ati ekran kartını sorun kalmadı teşekkür ederim recep baltaş.

- - - Güncellendi - - -

Yine resimdeki hatayı verdi.

Bana verdiğiniz HD 8730M Driveri kaldırdım amd sitesinde HD 7670M Ekran kartı dirverini indirdim everest programla kontrol ettim sonuç bu Görüntü Birimi: Görüntü Bağdaştırıcısı Intel(R) HD Graphics 4000 (1836726 KB).

- - - Güncellendi - - -

Resimdeki hatayı daha almadım 7670m Driverini yükledikten sonra.

- - - Güncellendi - - -

Recep kardeş önce intel hd 4000 ekran kartı driverini yükledim sonra ati driver 7670m yükledim.

- - - Güncellendi - - -

rsqxs.png

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı