Dell 5521 oyunlarda kasma problemi

selen935

Hectopat
Makaleler
1
Bilgisayarıma az önce assain creed brotherhod yükledim. Diğer bilgisayarımda kasmamasına rağmen bu bilgisayarımda acayip derecede kasıyor. Diğer bilgisayarım bu bilgisayarımın özeliklerinden daha düşük neden kasıyor olabilir. Amd den yüksek performansı seçiyorum.

• İntel core i5 1.80ghz.
  • 8gb ram.
  • 2gb amd radeon hd8730m.
  • 1tb hdd.

Isınma sorunu olabilir. Isı değerlerini kontrol et. Aida64 Release Package | AIDA64 Extreme 4.00.2700 indirip zipin içerisindeki Aida64 yazılımı çalıştırın. Açılan uygulamanın üst kısmında bulunan "Rapor" sekmesinden "Hızlı Rapor Tüm Sayfalar--> HTML"yi seçin. Oluşan raporu bir dosya paylaşım sitesine yükleyerek buraya ekleyin.

Hdd'de bozulma olabilir. Hd Tune Pro 5.50 ile "Health" kısmının ekran görüntüsünü alıp buraya ekle. Error scan kısmından da bad sector taraması yapıp tarama bitince ekran görüntüsü ekle.

Isınma sorunu olabilir. Isı değerlerini kontrol et. Aida64 Release Package | AIDA64 Extreme 4.00.2700 indirip zipin içerisindeki Aida64 yazılımı çalıştırın. Açılan uygulamanın üst kısmında bulunan "Rapor" sekmesinden "Hızlı Rapor Tüm Sayfalar--> HTML"yi seçin. Oluşan raporu bir dosya paylaşım sitesine yükleyerek buraya ekleyin.

Hdd'de bozulma olabilir. Hd Tune Pro 5.50 ile "Health" kısmının ekran görüntüsünü alıp buraya ekle. Error scan kısmından da bad sector taraması yapıp tarama bitince ekran görüntüsü ekle.
Şu an wınn kullanıyorum. Ve son 15mb kaldı dediklerinizi pazartesi yapacağım. Fakat şu bilgiyide sizle paylaşayım belki görüşleriniz değişebilir.
Bu bilgisayarda hitman absolition, farcry3, cod black ops2 bunlarda hiç bir kasma sorunu olmadı.

- - - Güncellendi - - -

Birde windows updateden amd radeon hd8730m ekran kartı güncelleştirme uyarısı geliyor. Güncelledikten sonra oyunlarda 2 hafta test ettim. Fakat 2 hafta sonra oyunlara girdiğimde ekran hızlıca yanıp sönüyordu. Bende eski drivere döndüm. Güncelleyimmi tetrar sizce?
Şu an ki sürüm 13.151.0.0

- - - Güncellendi - - -

eay242.png

http://dosya.co/7y7j27xmp1gz/Report.htm.html

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı