Dell 7559 gamıng laptop alınır mı?

Hangisi daha mantıklı olur?

• Dell 7559 gamıng laptop

Oy: 62 79,5%
  • Acer VN7 nıtro

Oy: 5 6,4%
  • Monster abra a5

Oy: 11 14,1%

• Oy verenlerin toplamı
    78
Youtube' dan kullanan birine sordum. Ve kasasının oldukca iyi olduğunu söyledi ve en ufak bir esneme bile olmadığını belirtti. Sadece Touchpad' dan biraz daha kaliteli olabileceğini söyledi onun dışında çok iyi bir cihaz olduğunu söyledi.

Youtube' dan kullanan birine sordum. Ve kasasının oldukca iyi olduğunu söyledi ve en ufak bir esneme bile olmadığını belirtti. Sadece Touchpad' dan biraz daha kaliteli olabileceğini söyledi onun dışında çok iyi bir cihaz olduğunu söyledi.

Youtube videolarında adam öyle böyle esnetmiyor. Esneme var baya ama özellikleri iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilemiyorum orası muamma kullanan arkadaş esneme olmadığını söylüyor. Mağazalarda da satılmadığı için görme şansımız yok malesef.

Arkadaşlar bu PC neden bu kadar ucuz? Bilmiyorum ama tam bir F/P canavarı.

Technopat sistem tavsiyeleri bölümünde bu cihazı eklemiş sanırım cihaz güvenilir. Gerçekten muadilleri ile karşılaştırılamayacak kadar F/P canavarı her yönüyle. Cihazın incelemelerinde öyle büyük bir eksik yada hata da göremedim. Her açıdan çok iyi bir cihaz.

Arkadaslar HDD 5400RPM diye yakinanlar var, iyi tarafindan bakin HDD sesi olmayacak. Ben 7200rpm HDD'ye gectikten sonra cok fazla cizirti duymaya basladim ve bilgisayari yatay tutmayinca tiz bir ses geliyor. Sanki baslik plakalara surtuyormus gibi, bunun sebebini bilen, zarari var mi bilen varsa aciklayabilir mi acaba?

Bende 5400RPM disk kullanıyorum sadece çoklu uygulamalarda sorun oluyor. Laptopların neredeyse hepsi 5400RPM disk kullanılıyor daha az güç tüketmesi nedeniyle. HDD'yi yatay konumda tutmanız daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı