Dell 7567 intel HD Graphics 630 yükledikten sonra anlık takılmalar

Palindrom

Hectopat
Daha fazla  
Dell inspiron 7567 laptop bilgisayarıma Intel grafik kartının sürücüsünü yükledikten sonra bilgisayarımda ufak tefek takılmalar oluşmaya başladı. Masaüstünde sağ tıklama yaparken ya da pencere geçişlerinde falan anlık takılmalar olmaya başladı. Çözümü nedir? Neden böyle oluyor?

Virüs olamaz formattan hemen sonra yüklüyorum daha sıfırken. Ayrıca takılma sadece masaüstünde olmuyo

Bilgisayarında virüs olabilir mi? Virüs taraması yap. Yine mi aynısı devam ediyor? O zaman masaüstü sağ tık sorunu çözümünü yap öyle dene bide.
Virüs olamaz formattan hemen sonra yüklüyorum daha sıfırken. Ayrıca takılma sadece masaüstünde olmuyo

Bende farklı problemler yaşadım çözümünü eski sürücüye geri dönerek buldum. Aygıt yöneticisi - görüntü bağdaştırıcıları - intel hd graphics 630 özellikler ardından sürücü menüsünden sürücüye geri dön yap büyük ihtimal sorunun çözülecektir.

Windowsun son güncellemesi 1709 olan sürüm ile intel grafik kartı sorun oluşturuyor. Ben de bir önceki sürüme döndüm 1703. Sorun çözüldü. Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı