Dell 7577 laptop tam performans çalışmıyor

uygarbas06

Hectopat
Merhabalar, Dell 7577 laptop kullanıyorum. İşlemcim ve ekran kartım Max performansta çalışmıyor. İnternette.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle bir video gördüm. Bu işlemleri yapmam ne kadar sağlıklıdır? Ne gibi zararları olur? Yanıtlarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, Dell 7577 laptop kullanıyorum. İşlemcim ve ekran kartım Max performansta çalışmıyor. İnternette.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle bir video gördüm. Bu işlemleri yapmam ne kadar sağlıklıdır? Ne gibi zararları olur? Yanıtlarsanız sevinirim.

O verim ayarını PC'yi nihai performansa alarak da yapabilirsiniz ben videodan izleyip yaptım sıkıntı çıkarmadı hiç.

@Conficker Belasi neden kızgın attınız.
Arkadaşlar ne dedim de kızgın attınız. Yalan mı söylüyorum çok kötü bir marka Dell. Ayrıca ben burada görüşümü belirtiyorum Dell hastası insanlar gelip kızgın atıyor. Gidin bir bakın Dell testlerine.
@Conficker Belasi yok sen gerçekten iyi değilsin. Desene neden kızgın attığını neden devam ediyorsun. En kısa zamanda düzelirsin umarım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı