Dell Alienware 24.5" AW2521HF nasıldır?

ASUS renk gamutu olarak çok eleştiri alıyor. Fakat gecikme değeri düşük olan ve Hz olarak yüksek bir IPS monitör. Çok satış yaptı. Tercih edilebilir.

Renk ve canlılık olarak sunduğu değerler her zaman üst seviyede olmuştur. Fakat ölü piksel etiketi aldı MSI. Dikkat etmeni belirteyim.

Bu 2K olan monitörün 1080p versiyonu. Fakat daha pahalı. Amazon Prime'da bunun üst versiyonu daha ucuz. İyi düşün.

Düşük bütçede asla ViewSonic önermem fakat bu F/P. Alternatif olarak sunuyorum. Yine de son tercihimdir.

*Cooler Master dediğim gibi kişisel olarak hayran kaldığım bir monitördür. Tasarımı muazzam.
Teşekkürler :) GM27 yi şahsen ben de tasarımını çok beğeniyorum, özellikleCM logo ayak kısmı ve ayağın ARGB olması monitöre ayrı bir hava katıyor. Siz monitörümüzü kullanıyor musunuz?

Kusura bakmayın sizi de yordum ama 2K ve 1080p o kadar fark ediyor mu çünkü sanırım Cooler Master alacağım.
Sinerji mağazasında ürünü teşhirde görüp inceleyebilirsiniz.

Teşekkürler :) GM27'yi şahsen ben de tasarımını çok beğeniyorum, özellikleCM logo ayak kısmı ve ayağın ARGB olması monitöre ayrı bir hava katıyor. Siz monitörümüzü kullanıyor musunuz?

Konuda sizleri görmek çok hoş. 🌹
Gerçekten tasarım olarak çok çok başarılı bir monitör yapmışsınız. Bir firmada sunum yaparken denk geldim. 2 saat kadar kullanma fırsatım oldu. Çok başarılı bulmuştum ve buluyorum. 🙂

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@258773 incelemesi mevcut. Ayrıca sorduğun soruya cevabım, 1080p oyunculuk için 24 inç ideal. 2K için 27 inç ideal. Yani cam gibi oyun deneyimi diyoruz buna.

Konuda sizleri görmek çok hoş. 🌹
Gerçekten tasarım olarak çok çok başarılı bir monitör yapmışsınız. Bir firmada sunum yaparken denk geldim. 2 saat kadar kullanma fırsatım oldu. Çok başarılı bulmuştum ve buluyorum. 🙂

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@258773 incelemesi mevcut. Ayrıca sorduğun soruya cevabım, 1080p oyunculuk için 24 inç ideal. 2K için 27 inç ideal. Yani cam gibi oyun deneyimi diyoruz buna.
Bunları duymak gerçekten çok sevindirici:) Şimdi Curve modellerimiz de geldi, 27 ve 34 olarak umarım onları da beğenirsiniz :)

Kusura bakmayın tekrar rahatsız ediyorum ama anlayabildiğiniz üzere biraz cahilim bu konuda bu monitörde G-Sync adına bir sorun olmaz değil mi?

Kusura bakmayın tekrar rahatsız ediyorum ama anlayabildiğiniz üzere biraz cahilim bu konuda bu monitörde G-Sync adına bir sorun olmaz değil mi?

Estağfurullah burada bilgi paylaşıp bilgi alıyoruz. Dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz.
G-Sync adına bir sorun yaşamazsın. DP kablosu bağlı olacak ve NVIDIA Denetim Masası'ndan aktifleştireceksin. Monitörün OSD menüsünden Sync teknolojisini açmayı da unutma.
Bu monitörü alırsan incele yapmanı isterim.

Son düzenleme:
ASUS TUF GAMING VG27AQ1A 27" 170Hz 1Ms IPS G-Sync QHD Monitör - Gaming.Gen.TR hocam bu fiyata düşmüşken alınır mı? Yoksa Cooler Master veya ASUS ROG STRIX XG27AQ için indirim mi beklemeliyim?

Bitmiş zaten hemen 😄

Şimdi ROG STRIX monitör çok pahalı. İndirimde kaça düştü bilmiyorum. Fakat güzel monitördür. Alabilmeni isterdim. Fakat şu anki parasına alınmaz.
Link bıraktığın monitöre bakarsak eğer. 2K çözünürlüğe sahip ve 5.800. Yani fiyatı özelliklerine göre uygun. Fakat tipik bir monitör. Uçuk kaçık bir özelliği ya da görünüşü yok farkındaysan. Bende ASUS monitör sahibiyim bazen masada yokmuş gibi hissediyorum. Fakat Cooler M. Tasarım olarak göz doyuruyor.
Yine de ASUS'un monitör piyasasında ki büyüklüğünü takip ediyorsan ASUS sana uygundur. Bütçe olarak da cebine para kalır.
Fakat belirteyim ASUS TUF serisi renk kalitesi olarak çok eleştiri alıyor. Fakat düşük gecikme girdisi ile önde bir marka.

ROG STRIX şu anda İtopya da 11000 civarı 3 gün sonraki indirimlerde 8-9 civarına düşerse hemen alırım büyük ihtimal. Düşmezse Cooler Master alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı