Dell Alienware 24.5" AW2521HF nasıldır?

Merhaba, şuan her 2 modelimiz de kampanyalı fiyattadır.

Merhaba, şu an her 2 modelimiz de kampanyalı fiyattadır.

Merhaba,
30 TL'lik indiriminiz için çok sağ olun. İyi akşamlar dilerim :)

1668199189045.png

@@Saint Lucia hocam beklemedeyim Cooler Master için umarım güzel bir indirim gelir bu arada kullanıyor musunuz, memnun musunuz?

Bizzat sahip değilim. Kullanma fırsatım oldu sadece. Çok Premium bir yapıya sahip. Günlük kullanıcının işini fazlasıyla görecek bir oyuncu monitörü.
İndirim daha fazla gelmez.
7.399TL'di takip ediyordum. 6.999'a düştü.

@@Saint Lucia hocam beklemedeyim Cooler Master için umarım güzel bir indirim gelir bu arada kullanıyor musunuz, memnun musunuz?

Selam,
Ürün elime ulaştı. Daha öncesinde 1920x1080 TN panel kullandığım için bana ürün inanılmaz iyi geldi. Özellikle oynadığım oyunlarda renk kalitesi farkı inanılmaz ön plana çıkıyor. Ben tek bir sorunla karşılaştım şu ana kadar o da monitörün rgbsinde sürekli olarak hata alıyorum. Sürekli olarak donanım çıktı hatasıyla karşılaşıyorum nedenini hala bilmiyorum. Ne olursa olsun fiyatı 7020'den 7300'e çekip sonrasında indirim yaptık deyip 6999 satmaları rezaletti.

Sürekli olarak donanım çıktı hatasıyla karşılaşıyorum nedenini hala bilmiyorum.

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın. Bir ara konu açıp resimli bir inceleme görmek isteriz.
Sorununa gelirsek Cooler Master ekibinin forumda yeri var. İstersen konu oluştur bunun için etiketleyelim kendilerini yardımcı olsunlar.

Selam,
Ürün elime ulaştı. Daha öncesinde 1920x1080 TN panel kullandığım için bana ürün inanılmaz iyi geldi. Özellikle oynadığım oyunlarda renk kalitesi farkı inanılmaz ön plana çıkıyor. Ben tek bir sorunla karşılaştım şu ana kadar o da monitörün rgbsinde sürekli olarak hata alıyorum. Sürekli olarak donanım çıktı hatasıyla karşılaşıyorum nedenini hala bilmiyorum. Ne olursa olsun fiyatı 7020'den 7300'e çekip sonrasında indirim yaptık deyip 6999 satmaları rezaletti.
Hata mesajını ss yapar mısınız?

Geri
Yukarı