Dell Alienware M15 R5 alınır mı?

Barankai

Hectopat
Herkese merhaba, elimde Acer Aspire 7 Ryzen 7 5700U RTX 3050 16 GB RAM modeli var. Bildiğim bir al sat takas işleriyle uğraşan laptop mağazasının elinde Alienware M15 R5 mevcut. 360Hz 1ms ekran, Ryzen 9 5900HX, 32 GB RAM, 1 TB SSD, RTX 3070 donanımlarına sahip. İkinci el benim laptopumun üstüne 17 bin TL takasa girebileceğini söyledi. Sizce mantıklı mıdır? İkimizin ürününde de kutu garanti fatura mevcut.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pek tavsiye edilmez ancak ülkemizde bu tarz donanımlara sahip bir bilgisayarı birinci el almak gerçekten zor. Gerekli testleri yapmayı unutmayın umarım kötü bir durum gerçekleşmez çünkü ikinci el teknolojik ürün almak gerçekten risklidir.

Pek tavsiye edilmez ancak ülkemizde bu tarz donanımlara sahip bir bilgisayarı birinci el almak gerçekten zor. Gerekli testleri yapmayı unutmayın umarım kötü bir durum gerçekleşmez çünkü ikinci el teknolojik ürün almak gerçekten risklidir.
Elimdeki Aspire-7 cihazıda aynı yerden alınma ve gerçekten memnun kaldım. Almadan önce de tüm testlere sokmuştum daha 3 aylık cihazdı. Bu şartlar içerisin de önerir misiniz bu takası?

Geri
Yukarı