Dell Alienware Türkçe incelemesi var mı?

tufanatasoy

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, laptop piyasası gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor. Dell'in Alienware X17 R2 3080 Ti ekran kartlı modeli çıkmış taptaze.
Kendi sitelerinde gördüm. Türkçe incelemesi gelir mi var mıdır öyle babayiğit?

Merhaba, laptop piyasası gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor. Dell'in Alienware X17 R2 3080 Ti ekran kartlı modeli çıkmış taptaze.

Bırakın Dell'i 1 tane 3070 Ti, 3080 Ti ekran kartlı Türkçe laptop incelemesi görmedim daha.

Merhaba.Şuan halihazırda X17 R1 modeli mevcut elimde.Nisan 3. yada 4 gibi X17 R2 modeli gelicek 12900HK ve 3080 Tİ ekran kartlı modeli.Dünyadaki en iyi gaming laptopu diyebilirim.Gelince özelliklerini ve sistemi ve özelliklerini inceleme videosu atabilirim.
S17 aldim kardesime, belki o test atar.
S17 mi X17 mi ?

Merhaba. Şu an halihazırda X17 R1 modeli mevcut elimde. Nisan 3. ya da 4 gibi X17 R2 modeli gelecek 12900HK ve 3080 Ti ekran kartlı modeli. Dünyadaki en iyi Gaming laptopu diyebilirim. Gelince özelliklerini ve sistemi ve özelliklerini inceleme videosu atabilirim.

S17 mi X17 mi?

Çok iyi olur. Zaten TR pazarında pek görülmeyen cihazlar olduğu için bir farkındalık olur belki. Yoksa bakmayın alacagımdan değil 3500$ Dell'in kendi sitesinde. Fakat ayrı ayrı özelleştirilmesini çok iyi yapmışlar. Bildiğiniz laptopu 4K 60Hz veya Full HD 360 Hz diye varyantları var mükemmel.

3500 $ Dell'in kendi sitesinde fakat Dell acayip indirimler yapıyor bu sıralar. 3100 civarına yakın düşmüştü daha geçenlerde.

Çok iyi olur. Zaten TR pazarında pek görülmeyen cihazlar olduğu için bir farkındalık olur belki. Yoksa bakmayın alacagımdan değil 3500$ Dell'in kendi sitesinde. Fakat ayrı ayrı özelleştirilmesini çok iyi yapmışlar. Bildiğiniz laptopu 4K 60Hz veya Full HD 360 Hz diye varyantları var mükemmel.

3500 $ Dell'in kendi sitesinde fakat Dell acayip indirimler yapıyor bu sıralar. 3100 civarına yakın düşmüştü daha geçenlerde.
TR pazarına gelmez bu ürün.Sadece yurtdışı olarak gelir.Varyantları güzel ayırt etmişler ve tane tane ayırmışlar ve seçenekleri çok güzel.Fiyat konusunda tabi dolar kuru olarak hesaplanıyor ve çok yüksek.Orada yaşayan kendi vatandaşlarına kupon olarak ayrıca indirim yapılıyor.
60 hz olarak konfigre kalmadı.Şu ana kadar bu ürün kadar kaliteli gaming laptop görmedim.

Geri
Yukarı