Dell G15 5510 vs Lenovo Ideapad Gaming 3 vs Acer Nitro 5

Bütçe
17000

Göktürk Geren

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhabalar, ilk konumu açıyorum hatalarım olursa affola.

17.000 bütçe ile bir Gaming laptop arayışındaydım ve en son bu 3 ürün arasında kaldım. Gerek ekran gerek kasa kalitesi benim için önemli fakat en önemli kriterim iyi bir soğutma performansı (araştırdığım kadarıyla bu 3 ürünün soğutma performansı iyiymiş) ürünlerin linklerini aşağıya bırakıyorum, hangisini seçmem daha mantıklı olur sizce?

Daha uzun pil ömrü ve soğutma için AMD işlemci tercih etmek istedim fakat o şekilde fiyatlar yükseliyor, Intel işlemci üzer mi genel kullanımda?

Herkese merhabalar, ilk konumu açıyorum hatalarım olursa affola.

17.000 bütçe ile bir Gaming laptop arayışındaydım ve en son bu 3 ürün arasında kaldım. Gerek ekran gerek kasa kalitesi benim için önemli fakat en önemli kriterim iyi bir soğutma performansı (araştırdığım kadarıyla bu 3 ürünün soğutma performansı iyiymiş) ürünlerin linklerini aşağıya bırakıyorum, hangisini seçmem daha mantıklı olur sizce?

Daha uzun pil ömrü ve soğutma için AMD işlemci tercih etmek istedim fakat o şekilde fiyatlar yükseliyor, Intel işlemci üzer mi genel kullanımda?

Hocam merhaba Lenovo idepad Gaming al geç kafan rahat eder choile whine sorunu var duyduguma göre FPS sorunu artık bakımlarına yollarsın. Acer Nitro'ya yaklasma Nitro kronik sorun duydugumu beyan ederim. Dell desen garantisi rezalet sen en iyi Lenovo al ölü piksel ısık sızmasına hazırlıklı ol.

Hocam aslında Dell'in müşteriyle iletişimi ve teknik servisi çok övüldü neden öyle dediniz? Bir de Lenovo IP Gaming 3'ün ekranıyla ilgili söylediğiniz sorunlar sık mı karşılaşılıyor?

Çünkü sikayetvara bakarsan orada biri 4 kez gondermis degisim icin hep tamirat yapilmis ben Monster kullanıyorum iki cihaz devisikligi yapildi Gaming laptoplarda hepsi kronik sorun var eger islemci AMD takintin yoksa eger ekran yenileme 60 Hz olsun yari is yari Gaming laptop diyorsan Acer espire 7 al AMD'li ya da Intel'li kronik sorun duymadim Şikayetvar'da bir elin parmagini gecmiyor. Monster iyi hepsi kronik sorunlu ve isik olu piksel ya da BIOS yazilimsal hatali. Ams ben Acer espire 7 al derim bütçen nasıl bilemem Şikayetvar'da hiç 2-4 tane var daha yok biraz arastir derim. Ben bile Monster kullanıyorum dusun iadeye kadar geldik BIOS ec surumy yuzunden tetik problemi acmiyor klasik BIOS sorunu. Lrnovo saglamdir ama Acer'e haksizlilik etmemek lazim burada wat frekansina deginirsek eger ohoo.

Geri
Yukarı