Dell G15 5515 nasıldır?

Muhteşem Cuma'yı sanırsam 26 Kasım'dı onu bekleyin hocam bence ona göre alırsınız. Evet Dolar arttı ama Muhteşem Cuma'da fiyatların yine de düşeceğine inanıyorum.

5800U çok fazla alternati
5800U çok fazla alternatif yok. onboard ekran kartı işimi görmüyor. ayrıca ekran 15.6 veya 17 olması lazım.

çok fazla alternatif yok. iyi bir pc zaten 12/13K'dan başlıyor-du. Oyun önceliğim olmadığı için ekran kartı önemsiz. Yani 3050ti olmuş 3060 vs hiç önemi yok. İşlemci , soğutma, ve ekran kötü olmasın kafi.
Çok uzun yıllar Dell kullandım iş için. Aklımda Legion vardı. Malesef 20k üstü. Açıkcası beni aşıyor.

Haftaya fiyatlamalar nerden geçer bilmek zor. Ben aşırı indirim olacağını sanmıyorum. GEçen hafta yapılanları gördük. Bir sürü favori yaptım. Fiyat düşmüyor.

Çok uzun yıllar Dell kullandım iş için. Aklımda Legion vardı. Malesef 20k üstü. Açıkcası beni aşıyor.

Haftaya fiyatlamalar nerden geçer bilmek zor. Ben aşırı indirim olacağını sanmıyorum. GEçen hafta yapılanları gördük. Bir sürü favori yaptım. Fiyat düşmüyor.
Normalde 11.11'e göre daha fazla indirim olması gerekir fakat Dolar artınca pek emin olamıyorum. Şahsen Dell'i önermiyorum Render'da çok rahat 98/100 derece görebiliyor. Ayrı iten yüke girdikçe W düşüşü yaşıyor GPU'da adaptör kaynaklı mı bilinmez. Dell 5600H modeli alınır fakat 5800H modeli alınmaz bana kalırsa 5600H'ta Render'da bu bütçede tatmin etmez.

Normalde 11.11'e göre daha fazla indirim olması gerekir fakat Dolar artınca pek emin olamıyorum. Şahsen Dell'i önermiyorum Render'da çok rahat 98/100 derece görebiliyor. Ayrı iten yüke girdikçe W düşüşü yaşıyor GPU'da adaptör kaynaklı mı bilinmez. Dell 5600H modeli alınır fakat 5800H modeli alınmaz bana kalırsa 5600H'ta Render'da bu bütçede tatmin etmez.
İşim render değil. 2 tane finansal program çalışacak. Aslında 11800H işlemci istiyorum. GL 76 Pulse vardı. Amazonda , ben forumda az önce yazdım. 3-4 stok vardı, anında bitti :))
Kısmetmiş.
Bu arada ısınmayan notebook var mı gerçekten ?
İşim render değil. 2 tane finansal program çalışacak. Aslında 11800H işlemci istiyorum. GL 76 Pulse vardı. Amazonda , ben forumda az önce yazdım. 3-4 stok vardı, anında bitti :))
Kısmetmiş.

@Radeon RX 5500M geçen hafta MSI Creator m16 vardı. 16750 falan. Hızlı karar vermeyince anında stok bitiyor veya fiyatı güncelliyorlar.

Artık 15/16K zor oldu iyi bir notebook almak için. Legion 25K'ya koşuyor.

Kısmetmiş.

O programlar ne kadar işlemciye yükleniyor bilmiyorum. Isınmayan laptop var elbette. 90 üstüne ısınıyor dersek GL kasa çok rahat soğuyan bir model olur. Creator tam sizlik bulursanız kaçırmayın, ekranı da mükemmel. GPU ile işiniz yokmuş sonuçta.
15K'ya Aorus 15P KC 3060 almıştım...

O programlar ne kadar işlemciye yükleniyor bilmiyorum. Isınmayan laptop var elbette. 90 üstüne ısınıyor dersek GL kasa çok rahat soğuyan bir model olur. Creator tam sizlik bulursanız kaçırmayın, ekranı da mükemmel. GPU ile işiniz yokmuş sonuçta.
Creator'da tereddüt etmemin sebebi ekranının anti-glare olmaması idi sanırım. Ayrıca Legion takıntısı var biraz neden bilmiyorum.

GL 76 Pulse 17 inc iyi bir seçenek ve ucuzdu da Amazon'da. Ucuz dediğime bakmayın free dos 18 K idi. Ben yazınca stok bitti.
İşlemciye aşırı yüklendiği için değil aslında. U serisi işlemci de çalıştırıyor ama bir yerde kilitlenyor ya da en lazım olan yerde takılıyor. U serisi olanlar da zaten onboard ekran kartı var genelde.

O yüzden geriye H serisi işlemciler kalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı