Dell G15 5515 Ryzen Edition nasıldır?

Zeiden

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz geç olsa da cevap gelmediği için yazıyorum. Aynı laptopun R5 5600H ve 3050'li versiyonunu kullanıyorum. Ekranda diğer modellere kıyasla fazla gecikme ve ghosting var. Başka da bir sıkıntısı yok.

Biraz geç olsa da cevap gelmediği için yazıyorum. Aynı laptopun R5 5600H ve 3050'li versiyonunu kullanıyorum. Ekranda diğer modellere kıyasla fazla gecikme ve ghosting var. Başka da bir sıkıntısı yok.
Bu model için SSD eklemesi yaptınız mı, yaptıysanız nasıl yaptınız ?

Anladım hocam. Genel olarak cihazdan memnun musunuz bir sıkıntısını gördünüz mü, ısınması performansı filan nasıl ?
Max 93 derece gördüm şu ana kadar. Oyunlarda genelde 80-90 arası oluyor. G modunu açarsak bu derece 70-80 arasına düşüyor.
Ekleme yaptırınca kutu kapalı gelmemiş mi oluyor? Garantiyi etkiliyor mu? Dell'e sordunuz muydu?
Dell'e sormadım. Ama Dell'in destek sayfasından baktığımda ürünün garantisinde sıkıntı gözükmüyor. Daha geçen Windows ile ilgili bir problemim oldu Whatsapp üzerinden iletişime geçtim garanti kapsamında bulunan özellik ile.

Max 93 derece gördüm şu ana kadar. Oyunlarda genelde 80-90 arası oluyor. G modunu açarsak bu derece 70-80 arasına düşüyor.

Dell'e sormadım. Ama Dell'in destek sayfasından baktığımda ürünün garantisinde sıkıntı gözükmüyor. Daha geçen Windows ile ilgili bir problemim oldu Whatsapp üzerinden iletişime geçtim garanti kapsamında bulunan özellik ile.
WP üzerinden satıcıyla mı iletişime geçmiştiniz?

Cihazı bende aldım denilen gibi g modu açılınca bariz bir derece düşüklüğü oluyor. Sizin oyun olmadan günlük işlerde cihaz kaç derece oluyor ? Ben genel olarak 45 60 derece arası. Tabi bunda chrome dc vs programlar açık şekilde. Sadece nette gezinsem 35 45 derece. Sizde durumlar nasıl ? Bir de son olarak bu cihazda fan kontrolu yapabiliyor muyuz ? Alienware uygulamasında sadece dengeli mod var gibi. Böyle elle seçilebilecek derece ısı ayarları var mı ?

Geri
Yukarı