Dell G15 5525 alınır mı?

Bütçe
37.000

sluxed

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, benim aklımda bu laptop var ve genelde oyun oynayacağım bilgileri bu sitede var:

Ama biliyorsunuz her şey yazılarla olmuyor mesela diyelim 3070 var içinde ama ısınma sorunu var mı kronik sorunu var mı bilemiyoruz bundan dolayı yardım lazım. Bu laptopta kronik sorun ısınma sorun vb şeyler var mı? Ya da bu fiyata çok daha iyi bir laptop varsa yardım ederseniz çok güzel olur.

Baktığımda 100watt 4060'ın 3070 Ti'dan daha düşük performansı var

4050 modeline göre konuştum da atılan model 4060 versiyonmuş, maksimum 130W 3060 falan ayarındadır gene.

DLSS olayı da zaten hikaye native 2K ile DLSS 2K arasında dehşet fark var. YouTube'da 2 kat 3 kat performans artışı aynı kalite falan diyorlar insanları kandırıyorlar yalandan yere ne kadar ödüyorsa artık NVIDIA

DLSS olayı da zaten hikaye native 2K ile DLSS 2K arasında dehşet fark var. YouTube'da 2 kat 3 kat performans artışı aynı kalite falan diyorlar insanları kandırıyorlar yalandan yere ne kadar ödüyorsa artık NVIDIA

Bazı oyunlarda göze batmasa da bazılarında cidden batıyor. Bannerlord'da açtım mesela görüntüyü iğrenç yaptı, oyununa göre kullanılabilir bir teknoloji 2K'da daha fazla belli edecektir zaten.

DLLS çok abartılacak bir şey değil kesinlikle. Asla videolarda olan gibi bir fark bulamadım.

Dell G15 55 serisini tavsiye etmiyorum kullanıcıyı önemsemeyen bir marka Dell.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Artoria Pendragon.
Hocam 75W 4050, 95W RTX 3060 ayarında mıdır kas gücü olarak. Kaliteli 4050 laptoplarda 75W yine tercih etmek aaçma olacaktır eğer öyleyse. Eyvallah DLSS 3 var fakat fiyatları da tuzlu 75W 4050'lilerin zaten.

Ortalama öyle denebilir 110W civari falan olurlar muhtemelen.

Bazı oyunlarda göze batmasa da bazılarında cidden batıyor. Bannerlord'da açtım mesela görüntüyü iğrenç yaptı, oyununa göre kullanılabilir bir teknoloji 2K'da daha fazla belli edecektir zaten.

Ben hiçbir oyunda rahatsız etmeyecek düzeyde olanı göremedim hangi oyunlarda iyiydi?

Dell G15 55 serisini tavsiye etmiyorum kullanıcıyı önemsemeyen bir marka Dell.

Bu dediğine katılmıyorum. ASUS Zephyrus 2022 modellerinde çok bariz sorunlar varken daha güncellemeyi 1 hafta önce getirdiler bilgisayarlar çıkalı 1 yıl olmuş. Bütün markalar böyle bir sorunu kullanıcı mail attı vb durumlarla pat diye düzeltemezler zaten.

RDR2 ve Cyberpunk'ta beni pek etkilemedi açıkçası.

Ekranın çözünürlülüğü kaç senin? Açıkçası benim düşüncem 1080P'yi geçtim 2K ekranda bile DLSS açılmaz 4K olması lazım DLSS açmak için 1080p de DLSS açınca görüntü 720P'ye düşüyor. Bir de pixel çakışmasında bozukluluklar meydana geliyor 2K ekranda pixellerin tam oturması için 720p görüntü açman lazım 1080p görüntü 2K ekranda bulanık görünüyor. 720p de zaten direkt bulanık.

Geri
Yukarı